Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Megcsalnám a barátnőmet, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalnám a barátnőmet, ha elmennék egy erotikus masszőrnőhöz, aki profi lingam- és prosztatamasszázst csinálna nekem?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek? Ez még beleférhet? Merjem tőle előtte megkérdezni, hogy elindulnék?

Már hónapok óta nagy bennem a kísértés, hogy kipróbáljam, mert állítólag mennyeien jó érzés. Végül is közben nem volna semmilyen szexuális együttlét, összebújás, közösülés, a nő is ruhában lenne. Csak a nemi szervemet izgatná, meg egy kicsit benyúlna az ujjával.


2018. máj. 1. 13:52
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
83%
Barátnőddel beszéld meg, az számít szerinte megcsalás-e. Hiába mondom hogy menj csak nyugodtan ha aztán a barátnőd meg mégis kidob otthonról.
2018. máj. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
59%
Erőltetett. Menj csak, nincs ki kidobjon.
2018. máj. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
68%

Ha monogám kapcsolatban egyeztetek meg, valszeg ez nem fér bele.

31/f

2018. máj. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
87%
Fordítsd meg a gondolatmenetet és megvan a válasz: ha egy férfi pénzért ruhában megujjazná a barátnőd és megujjazná a fenekét is, az neked megcsalás?
2018. máj. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
87%
Ha neki okozna pár orbitális orgazmust valaki jóni masszázson, neked beleférne?
2018. máj. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
7%
Szerintem nem csalják meg a párjukat azok a nők, akik nőgyógyászhoz mennek. Vond el a konzekvenciát.
2018. máj. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
12%
Elítélem a megcsalást, de szerintem egy ilyen dolog beleférhet.
2018. máj. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
58%

ez öregem megcsalás lenne.

te azért mész oda, mert az erotikus fantáziádat izgatja, és egy másik nő fogja a farkadat kiverni.


a bnőd helyében szépen kitennélek, menj a ptcsába.

2018. máj. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
57%

erotikus masszőr melyike van ruhában? ahogy én tudom, a ruha leginkább max egy bugyit jelent, vagy annyit sem.

gyakorlatilag pedig kiv.eri, akármilyen szépen is fogalmaztad meg.


ez szerintem bőven nem az, ami beleférhet egy kapcsolatba.

2018. máj. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
92%
A nőgyógyászati VIZSGÁLATOT ne keverjük már ide... :D Főleg, hogy az egy muszáj-dolog, nem szórakozás.
2018. máj. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!