Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Megcsalnám a barátnőmet, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalnám a barátnőmet, ha elmennék egy erotikus masszőrnőhöz, aki profi lingam- és prosztatamasszázst csinálna nekem?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek? Ez még beleférhet? Merjem tőle előtte megkérdezni, hogy elindulnék?

Már hónapok óta nagy bennem a kísértés, hogy kipróbáljam, mert állítólag mennyeien jó érzés. Végül is közben nem volna semmilyen szexuális együttlét, összebújás, közösülés, a nő is ruhában lenne. Csak a nemi szervemet izgatná, meg egy kicsit benyúlna az ujjával.


2018. máj. 1. 13:52
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
72%

A csuszkamasszázs is az. Pedig ott ki sem verik.

Erotikusan érintkezel mással. Ez megcsalás akár megmozdulsz közbe akár nem.

2018. máj. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
91%
Dexter, mit hiszel, mi történik egy nőgyógyásznál???
2018. máj. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
80%

légy gerinces, állj a barátnőd elé, és mondd el neki, hogy szexmasszázsra mennél, mit szól hozzá.


döntse el a párod, és ne mi, hogy megcsalás-e.


megcsalás mindig az, amit a másik fél annsk érez.

2018. máj. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
91%
Dexter Clarke, a kérdezőnek sem egy urológia vizsgálatra mondták, hogy megcsalás. xD
2018. máj. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
86%

Mindenképp merjed előtte megkérdezni, igen.

Ha titokban mész, azt jelenti, érzed hogy megcsalásnak számít a kapcsolatban.


Az egyéni véleményem a ti kapcsolatotokban nem meghatározó, de én megcsalásnak venném, vagy ha nem is így fogalmazunk, de semmiképp nem engedném el a barátomat rá.

2018. máj. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
87%
nekem megcsalás lenne.
2018. máj. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
7%
Amúgy a kérdező mondta egy szóval is, hogy az élvezetek kedvéért menne prosztatamasszázsra? Orvosi célja is lehet.
2018. máj. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
89%

#17

Ja, tényleg mondta. Nem olvastam el a leírást. Bocsi mindenkitől, nem mondtam semmit. :D Ebben az esetben tényleg az.

2018. máj. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
85%
Megcsalás az, amit a másik fél annak vesz.
2018. máj. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
69%
Ez olyan mintha qrvához mennél. Nem bírsz a tököddel?
2018. máj. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!