Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Létezik olyan férfi aki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan férfi aki nem akarja bele kényszeríteni a nőt a klasszikus női szerepekbe és nem akarja a klasszikus férfi szerepet?

Figyelt kérdés

Arra gondolok hogy a férfi is KIVESZI a részét és nem besegít a főzés mosás takarításban

Egyenlő felkent tekint a nőre és nem várja el a nőtől hogy az legyen az élet célja hogy szüljön fozzon mosson takaritson (én nem szeretnek szülni) Nem szeretnek úgy “gondoskodni “ a férfiról akivel együtt vagyok mint ha a gyerekem lenne.

Minden jó és rossz egyenlő legyen közöttünk

Ne akarjon uralkodni felettem mert ő a “férfi”



#egyenlőség #Klasszikus férfi női szerepek #házirabot
2018. máj. 3. 11:13
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/82 anonim ***** válasza:
2018. máj. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/82 anonim ***** válasza:
87%
Sok ilyen pasi van. Egyébként nem értem miért kell ezt megkérdezni.
2018. máj. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/82 anonim ***** válasza:
11%
Ó jaj...mi a " klasszikus" mi a "belekényszerítés"? Aki ilyet kérdez, annak szerintem nem való egy igazi párkapcsolat...de amúgy lehet, hogy van ilyen férfi, de a fehér hollóval jobban jársz.
2018. máj. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/82 A kérdező kommentje:

Azért mert ismerőseim között azt látom hallom hogy a férfi ki van szolgálva mint egy kiskirály nem csinál házimunkát mert az női munka megalázó

Amíg a nő főz mos takarít addig a férfi kanapén fetreng és jól érzi magát vagy haverokkal van

Egy “ferfi” ismerosom közölte is neki csak ezért kell nő hogy legyen aki fozzon mosson takaritson rá és legyen szex

Ezért kerdeztem

2018. máj. 3. 11:23
 5/82 A kérdező kommentje:

Ha abból áll egy igazi “kapcsolat “ hogy egy férfi rabszolgaja vagyok gondoskodom róla mint egy nagy gyerekről mert ne hogy már ő házimunkát végezzen akkor tényleg jobb egyedül

Akkor csak saját magam kell ellatnom

2018. máj. 3. 11:25
 6/82 anonim ***** válasza:
48%
Megnyugtatlak: pontosan nem abból áll jó egy párkapcsolat, hogy a nő a férfi rabszolgája legyen, szerintem. De miért látod ilyen sötétnek a helyzetet, minek parázol előre? Te mitől vagy ilyen előítéletes és frusztrált? Nyugi....
2018. máj. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/82 anonim ***** válasza:
50%

Én szeretek a páromról gondoskodni, ő is rólam. Gyakran főz, felseper, felmos.

Eddig inkább ő végezte a kinti munkákat (amiből nálunk van bőven) és én tevékenykedtem bent. Most lesérült, így sokkal többször mosogat ő el, inkább azt csinálja, ami fizikailag nem megterhelő.

Rendszerezni viszont nem nagyon tud, így az az én dolgom. A tiszta ruhákat is mindig én hajtogatom, mert ő nem tudja szépen. Addig ő összegöngyöli a zoknikat.

Nagyjából elosztjuk a dolgokat mindig. De elég nagy küzdelem volt ezt elérni, az tény. Az édesanyja egy igazi mártír, az apja meg egy henyélő pöts. Ezt látta gyerekkorában, nem hibáztatom érte és irtóra nagyra becsülöm, hogy igyekszik változtatni és fernek lenni.

Egyébként meg, ha egy ledolgozott nap után még rám szakadna a ház is, idővel naggyon hisztis lennék. Ezt ő sem szeretné :-)

2018. máj. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/82 A kérdező kommentje:

Nem szeretnek ugyan úgy járni mint édesanyám

Edesapamat szó szerint körbe kell ugrálni minden teren

Ha már csinálnia kell egy rántottát belehal és őrjöng

Ha véletlen el kell mosnia egy tányért és egy bogret őrjöng

Nem vagyom ilyen kapcsoltra

Nem szeretnek így gondoskodni senkiről mint ha a gyerekem lenne

Felesben legyen minden a főzés takarítás mosás

Pláne ha mind a két fel dolgozik és nincs kert

Szülni sem szeretnek szóval ne vágjak a fejemhez a ferfiak hogy “ez a dolgom”

Mi értelme nőnek lenni ha nem szülők

2018. máj. 3. 11:40
 9/82 anonim ***** válasza:
100%

Hát én párkapcsolatban vagyok, és én is ezt látom a környezetemben, de a családomban is. Nálunk a fiúk egyáltalán nem veszik ki részüket a házimunkából, mindent anyám csinál. Amikor otthon laktam pár hétig, többször szóltam nekik emiatt, de semmi. Tehát anyám 12 órát elvan, munka, bevásárlás, ezek meg közben otthon várják, hogy mikor ér haza főzni mosni. :O

És így nőnek fel. Van olyan ismerősöm, aki kávét sem tudott magának főzni 29 évesen. Nekem szerencsém volt a barátommal ő rendben tartja a környezetét.

Ezért nem értem, amikor itt is azzal jönnek, hogy a magyar nők nem háziasak, hát bakker akkor én miért látom több tucat családnál ugyanezt a mintát?

Viszont azt hozzáteszem, hogy nekem nők szoktak beszólni, miért nem vasalok ki a barátom helyett. Kioktatnak, hogy ők nem bírnák elviselni, ha a párjuk vasalna. Eszem megáll.

2018. máj. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/82 anonim ***** válasza:
20%

SZDG-vel értek egyet.

Hozzá szeretném tenni, hogy az élet egyszerűen túlságosan változatos ahhoz, hogy mindig mindent fele-fele arányban el tudjunk osztani. A gondoskodás nem kényszer, majd egyszer fel fogsz nőni és rá fogsz jönni, hogy adni jó. Főleg, ha értelmes párt találsz, aki viszonozza a gondoskodást a saját módján. Amíg csak önmagad nézed egy esetleges kapcsolatban, addig éretlen vagy a feladathoz.

2018. máj. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!