Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Kedves lányok, asszonyok!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves lányok, asszonyok! Mennyire jellemző, hogy a párotok, férjetek megteszi azt, amit kértek tőle, mondtok neki?

Figyelt kérdés

azonnal

ritkán

néha

később

többszöri felhívásra

soha


ha lehet a korotokat is írjátok meg



2018. máj. 12. 14:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem vagyok kapcsolatban, de amikor volt, akkor figyeltünk egymásra, egymás igényeire, és igyekeztünk szívességekkel is jobbá tenni az együtt töltött időt. Az egyoldalúság ebben sem működik.
2018. máj. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Attól is függ mire kérem meg :)


De általában sajnos

később

vagy

többszöri felhívásra a jellemző :(

38/N

2018. máj. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Neha azonnal, neha par perc mulva, ritkan 1-2 ora mulva.
2018. máj. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mivel ha itthon van, mindig csinál valamit magától is, így a később a jellemző. Amihez nem fűlik a foga, azt többszöri felhívásra. Pl az új függönytartókat már 3 hónapja fúrja fel..

21n

2018. máj. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%
Sajnos leszoktatott arról, hogy kérjek tőle dolgokat, úgyhogy már csak akkor teszem, ha nagyon-nagyon muszáj, de még így is van, hogy először részletesen meg kell indokolnom, hogy miért kérem és miért nem én oldottam meg. Ő mondjuk azt gondolja magáról, hogy rendkívül segítőkész és néha maga ajánlkozik, hogy adjak neki munkát, de ha nem mondok valamit azonnal, hanem öt perc múlva megyek hozzá, akkor "majd meggondolom" a válasz. Márpedig a házimunkát nem lehet erre építeni, kisebb erőfeszítés számomra elvégezni egy feladatot, mint segítségért folyamodni, magyarázni, indokolni, aztán arra várni, hogy mikor csinálja meg. Az is igen fárasztó, amikor közli valamire, hogy ez nem sürgős és akkor ott áll valami hetekig, mert "nem sürgős". Vagy amikor az a kifogás, hogy azért nem csinálja meg, mert neki nincs rá szüksége. Itt olyanra gondolok, hogy pl. én szeretem tisztán tartani a lakást, hetente egyszer felporszívózni a pormacskákat, felmosni, lemosni a csapokat, vécét stb., de ha ő egyedül lenne, akkor szaladhatna a lakás fél évig is anélkül, hogy bármit letörölne. Szóval ez az a kategória, ami "nem sürgős" vagy neki aztán tökmindegy. Szökőévenként segít porszívózni, ami kb. húsz perc az egyórás takarításból. (38)
2018. máj. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
szinte azonnal. pl én utálok mosogatni, azt sokszor ő csinálja meg anélkül hogy meg kéne kérnem. vagy mondom hogy mindjárt porszívózok és ő kérés nélkül megcsinálja helyettem. szóval azonnal, vagy szinte azonnal. ha mást csinál éppen akkor azt befejezi és utána. 22N és 23F 5 éves kapcsolat (2 éve élünk együtt)
2018. máj. 13. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!