Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Komolytalan a párom nem akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolytalan a párom nem akar megváltozni mit tegyek?

Figyelt kérdés
Most lesz 1 hónapja hogy összeköltöztünk a párommal. De már sorba jönnek a gondok. Először is ott vannak az ígéretek hitegetések. Nagyon jól tudja a párom hogy nem szeretem ha valaki cigizik és iszik. Ezt már a kapcsolatunk elején is megmondtam neki. Mielőtt összeköltöztünk nekem ő megígérte hogy le fogja tenni a cigit is meg a piát is. Ez egy darabig sikerült is neki mármint az ital mert több mint 1 hónapig nem ivott alkoholt hanem energia italokon élt. Azt hittem mihelyt összebútorozunk ő leszokik a cigiről de ennek már 2 hónapja hogy ígérgeti. Annyit elértem nála hogy egyre kevesebbet szív. Van amikor naponta csak 3 szálat. Ha felhúzzák és ideges akkor szokott többet cigizni. Az italt sem hagyta el teljesen söt az utóbbi időben már többször is ivott. Mihelyt valami történik a melóhelyén ő azonnal az alkoholhoz nyúl mert a sör megnyugtatja azt mondta. Meg hogy én nem értem őt meg stb. Inkább ezt fordítva lehetne mondani. Én csak azt nem értem meg hogy miért kell a másikat hitegetni áltatni azzal hogy leteszi a cigit is meg a piát is amikor nagyon jól tudja hogy nem fogja soha. Én már a kapcsolatunk elején őszinte voltam hozzá mindenben ő meg nem az és ez nagyon fáj nekem. A másik legnagyobb probléma pedig a pénz. A párom pénz dolgába nagyon felelőtlen. Egyszerűen nem tudja beosztani égeti a zsebét a pénz hamar elfogy neki. Mivel együtt lakunk ezért általában leadja nekem a fizetését mert tudja hogy nálam jó kezekbe van én nem költöm el. Én kizárólag abból a pénzből csak kaját veszek a konyhára semmi mást. De mégsem tudunk kijönni belőle. Nagyon komolytalan a párom és éretlen. Mindent könnyen vesz a pénzt meg főleg. Nem lehet vele közös jövőt tervezni. Amúgy még nagyon fiatal szinte gyerek 24 éves lesz én pedig már elmúltam 30. Lehet komolyabb és idősebb férfit kéne keresnem?? Úgy érzem a párom soha nem változik meg. Én hiába próbálom a jó útra téríteni őt nem lehet mert a maga feje után megy.
2018. máj. 12. 19:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Sosem fog megváltozni. Vagy beletörődsz vagy elhagyod.
2018. máj. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Attól amiért összeköltöztök még nem fog megváltozni egyik napról a másikra! :D

Vagy beleteszed az erőt/energiát/türelmet, hogy képes legyen változtatni, vagy otthagyod.

2018. máj. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kérdés?
2018. máj. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Szüljél neki vagy 3 gyereket szerintem,utána meg gyere ide panaszkodni.
2018. máj. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Az alkoholista folyton ígérget, de megváltozni nem fog, ez csak rosszabb lesz. Sokkal rosszabb.
2018. máj. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Hát eléggé türelmes vagyok vele meg mindent beleadok hogy jó legyen de ha ő nem tesz érte semmit én egyedül kevés vagyok hozzá.
2018. máj. 12. 19:26
 7/18 A kérdező kommentje:
Szüljön neki a fene az én biztos nem ilyen komolytalan embernek.
2018. máj. 12. 19:27
 8/18 peca1000 ***** válasza:
100%
Miért jöttél össze vele, ha iszik, dohányzik és ez zavar? Hagyd ott és keress másikat!
2018. máj. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
76%
Az alkohol tényleg gond. Na de napi 3 szál...ne már. Az nem is minősül dohányzásnak.
2018. máj. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Van amikor 3 szálat szív legalábbis elmondása szerint de ki tudja hogy mi igaz abból is. Én nem vagyok vele egész nap nem tudom mit csinál. 3 szál cigi valóban nem sok. De az lenne a legjobb ha végleg elhagyná de szerintem nem fogja soha.
2018. máj. 12. 19:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!