Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Összeköltöztem a barátnőmmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeköltöztem a barátnőmmel és észre vettem rajta hogy mindig fél minden ismerősömtől. Tőlem is félt nagyon. Mit csináljak vele hogy ne legyen ilyen?

Figyelt kérdés
Kiskorában megverték sokszor azt elmondta nekem.
2018. jún. 7. 21:59
 1/8 anonim ***** válasza:
65%

2 lehetőség van.

1.a szembesítés és újraírás

szembenéz a félelmével,átéli újra meg meg újra de immár győztesen,vagy legalább eredményesen,pl elkezd boxolni járni.

2.elfogadás

elfogadod,hogy elutasítja a fejlődést,mert nem fog kilépni a komfort zónájából sose.

2018. jún. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
7%

És?

Engem is volt, hogy megvert nagyapám, de mégsem rettenek össze egy idegen embertől.

2018. jún. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%
Ez miben nyílvánúl meg?
2018. jún. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%

Szakembert keressen fel, ő majd segít neki terápia alatt feldolgozni a gyermekkorban elszenvedett traumákat. Ő úgy nőtt fel, hogy akinek szeretnie kellett volna, aki a biztonságot kellett volna, jelentse neki, az bántalmazta, ezért bizalmatlanná vált mindenkivel szemben. Ezért alakult ki nála ez az elkerülő, visszahúzódó viselkedés felnőttkorban.

Írhatnám, hogy legyél vele türelmes, kedves, biztosítsátok, hogy nem fog vele semmi negatív történni, amíg veletek van, de ezek mélyebben megbúvó, nem szándékos cselekvések sokszor. Amíg nem dolgozza fel magában, addig ez elő fog jönni.

2018. jún. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%

Szorong szegény, összeszedett egy jó kis szociális szorongást a szülei miatt.


Menjen terápiára, hogy leküzdje, különben egész életében sosem fog tudni kiállni magáért és kerülni fogja azokat a helyzeteket, mikor új emberekkel kell találkoznia és beszélgetnie.

2018. jún. 8. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Nem terapia kell neki,hanem jarjon boxra rendszeresen. Engem is meg vertek a szuleim kiskoromban. Mostmar nem mernenek megverni... A legnehezebb zsak is himbalodzik az utesemtol.

N

2018. jún. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A pszilogógusi terápia vagy pszihiátriai gyógyszeres kezeléseket kihagynám.

Saját tapasztalat.

Bár nálunk én is és a párom is magának való,nincs valós baráti körünk.

Ő leszázalékolt én munkanélküli.

Engem sajnos a kórház i doki megpróbált "rehabilitálni" amikor depressziós rosszulléttel bekerültem.Túl "antiszociális" vagyok.

A kezelés után még inkább magamba estem..

Az addigi csekély önbecsülésem is eltünt.Az öngyülötem is feltámadt.1 hónappal a kikerülésem után kontrollra ugyan oda kellett viszamennem,kezelőorvosom már sehol se volt.

A kontrollos orvossal átbeszéltük a depressziómat,félelmeimet aggályaimat,az emberi kapcsolataimat..... A visszaállás a régi önmagamhoz jobbnak bizonyult.

Hivatalos ügyeket elmenyek intézni.

De "baráti körbe" ismerősőkkel,szomszédokkal,utcába lakókkal nem tudok vagy ritkán tudok fesztelen lenni.Zavar a ronda vagyok és a ki mit gondol rólam....

Ezért nagy áldás számomra az internet.

2018. jún. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ő leszázalékolt én munkanélküli. - akkor miből éltek?


Hagyd már a szar kamudat.


Kérdező: beszélgessetek sokat erről is, többek között.

2018. jún. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!