Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Összeköltöztem egy nővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bubba210 kérdése:

Összeköltöztem egy nővel feladttam érte a régi életem. De a nő rengeteget csalódott másokban így a kapcsolatunkban se bízik. Modt szakitani akar mert félva kapcsolatól. Mit tehetnék hogx bizzon?

Figyelt kérdés
2016. márc. 12. 12:13
 1/7 rrrrrreennnnn ***** válasza:

Fejtsd màr ki bőbebben. Mi az, hogy feladtad az életed? Csalàd, gyerekek? Vagy mit?

Azt, hogy nem bìzik,mert csalòdott, ezelőtt is tudtad.

Megfordítottad a sorrendet. Előbb meg kellett volna tapasztalni, hogy ezeken tùl tud-e lépni, megbìzik-e benned, aztàn beleugrani az összeköltözésbe.

2016. márc. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mikor ismerkedttünk és összeköltöztünk minden jól ment de ma mikor elment dolgozni azt írta örlödik belűröl és nem tud kapcsolatban élni.
2016. márc. 12. 12:21
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha lelkileg nagyon labilis, nem sok mindent tudsz tenni, hiába vagy türelmes és megértő, stb. Csak akkor ha neked el tudja mondani a félelmeit és megnyílik teljesen. Máskülönben esély sincs rá. Max egy pszichoterapeuta segíthet ebben neki.

Sajnos én is így jértam. Igaz sajnos az összeköltözésig nem jutottunk el.

2016. márc. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 VirágésBence ***** válasza:
Segíts neki megérteni, hogy te szereted és nem fogod bántani és ehhez tartsd is magad, nyilván látod, hogy a csalódásai miatt szenved, erre nem kell neked is rátenni egy lapáttal. Legyél vele őszinte, türelmes, kedves, mondd neki sokszor, hogy szereted, beszéld meg vele ezt a témát is és egy idő után, ha tényleg emiatt akar szakítani ez az elmélete majd megdől.
2016. márc. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mindent elkövetek hogy érezze hogy szeretem,hogy ő a mindenem de ha eggyütt vagyunk látom hogy boldog,de ha külön vagyunk folyton azon gondolkodik mivan ha csalódni fog. Azt mondja ő nem kapcsolat függő és tudja hogy ő nem tesz meg mindent a kapcsolatunkért
2016. márc. 12. 12:49
 6/7 anonim ***** válasza:

Az egy jó dolog hogy ezt neked beismeri, akkor még nincs veszve minden. Akkor a rossz ha elhallgatja az ilyen dolgokat, fél bármit is mondani hogy mi zavarja, miért ilyen, mitől fél, stb.

Én esetemben elhallgatta ezeket, illetve nem merte elmondani az ilyen dolgokat. Pocsék érzés ha ilyen dolgok miatt megy tönkre egy jó kapcsolat.

2016. márc. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Van neki más,100%.
2016. márc. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!