Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Vannak itt az oldalon olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt az oldalon olyan emberek, akik a mai napig az első szerelmükkel vannak?

Figyelt kérdés
Vágytatok közben másra? Gondoltatok arra, hogy mással is lettetek volna?

2018. jún. 23. 19:54
 1/7 anonim ***** válasza:
36%
15 évesen voltam mikor összejöttünk, 20 éves voltam, mikor ő félrelépett, 21 mikor én is. 22 mkor újra összejöttünk. Volt 10 házasság, 2 gyerek, de szétmentünk. Elhidegülés, szürke hétköznapok tönkre tettek minket. Élj amíg lehet. bulizz, tudj meg többet magadról a világról.
2018. jún. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nincsenek.
2018. jún. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az elso szerelmemmel nem is voltam egyutt. Lehet nem is tudja hogy szerettem regebben. Ma mar o is hazas meg en is.
2018. jún. 24. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Első kapcsolat, vagy első szerelem? Mert pl nekem ez nem ugyanaz. Voltak kapcsolataim, amolyan fiatalkori fellàngolàsok.

Az első szerelmemmel 24 évesen jöttem össze, 8 éve vagyunk együtt , 1,5 év utàn hàzasodtunk össze. Nem kell màs! Mindkettőnknek első és egyetlen szerelem. 32/ N

2018. jún. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Első kapcsolatra gondolok.
2018. jún. 26. 10:37
 6/7 anonim ***** válasza:
4. vagyok. Akkor bocsi, rèszemről nem, csak a férjem részéről első kapcsolat és szerelem a mienk.
2018. jún. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
18 voltam mikor összejöttünk, férjem 19. Soha egy percre sem bántam meg, hogy vele vagyok és nem mással. Nem tudom elképzelni, hogy bárki mással jobb lenne vagy boldogabb lennék. 28 N
2018. jún. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!