Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mi a véleményed a nyitott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed a nyitott kapcsolatról? Esetleg aki abban él, mesélne?

Figyelt kérdés
2018. jún. 26. 11:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem élek abban. Nem mondom, hogy sosem leszek. Csakis sok éve tartó házasságban tudom ezt elképzelni, akkor is úgy hogy a felek maximálisan próbálják nem a másik orra előtt csinálni.
2018. jún. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Én nem szeretem a nyitott kapcsolatot, nem éltem és nem is fogok élni benne. Önző vagyok D:
2018. jún. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%

Az a véleményem, hogy csak az utolsó mentsvár egy kaki házasságban, amikor az anyagiak és a gyerek miatt nehéz lenne válni. 90%-ban az egyik fél erőlteti, a másik csak belemegy és tűri, hogy csalják, miközben szenved.

Gyakran az a vége, hogy az egyik fél találkozik valakivel, akibe bele is szeret, és felrúg miatta mindent, beadja a válást.

Az is elég gyakori, hogy az egyik fél nem tud róla, hogy a házastársa úgy döntött, hogy nyitott a kapcsolat, és neki joga van ismerkedni...

2018. jún. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
50%
3-as,szerintem nem csak ilyen fordul elő. Én simán elképzelem, hogy egy 25+ éve tartó házasságban ahol már felnőttek a gyerekek, kell egy új fajta inger. Mint írom, csak egy új inger kell, nem egy teljesen új élet. Én szerintem létezik ilyen, de nem azért mert kaki a házasság. Egész egyszerűen csak megunták már egymás nuniját/kukiját nézegetni a 30 év alatt, de ez még nem jelentheti azt, hogy egymásból sem kérnek többet. Ha nem is egy szerető, egy viszony, de egy alkalmi kapcsolat sem fér szerinted bele, ott ahol egyébként minden ok, csak kellene a sok évtized után egy kis "plusz"?
2018. jún. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
48%

Mi mindig is nyitott kapcsolatban éltünk a párommal (azóta már a feleségem is). Mindkettőnknek szabad bármi, ami jól esik, de csak akkor, ha:


- A másik is tud róla.

- Ha az első "léci, állj le"-re leállunk.


Ez a rendszer már évek óta, probléma nélkül működik nálunk. De ehhez az kellett, hogy sok olyan közös élményünk legyen az életben, amik egy sokkal szorosabb érzelmi köteléket képeztek közöttünk, mint amit egy kósza numera szétszakíthatna. Továbbá azt is érdemes észben tartani, hogy ez a nyitottság nem azt jelenti, minden nap mással dugunk... Egyszerűen arról van szó, hogy ha jön egy lehetőség (tetszik valaki, működik vele a kémia), akkor "miért ne?", attól még ugyan úgy egymást szeretjük, nem az új arcot... Úgyhogy ÉVENTE max 1-2 alkalom van csak, és ez így pont jó is.

2018. jún. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem több ember is tud egyszerre tetszeni, vonzani.

El tudom képzelni, de nagyon ritkán működik úgy, hogy ne sérüljön az egyik fél.


Voltam olyan baráti társaságban, ahol az egyik pár férfi tagja meglepően kedves volt velem és kereste a társaságomat. Furcsálltam, a felesége már az elejétől kezdve utálatos volt velem, pedig én nem nyitottam a férfi felé.

Utána derült ki, hogy ők élnek nyitott házasságban, de a csajon látszott, hogy szenved és gyűlöli az egészet.

2018. jún. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

5!


Nem volt ebből még érzelmi töltetű "megcsalás"?


Mi lett volna, ha valamelyikőtöknek nem csak egy éjszakás történet sül ki ezekből? Környezetetek tudja? Ha igen mit szólnak?

2018. jún. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Még nem volt ilyenben részem de ha a következő kapcsolatban a partnerem akarná simán belemennék. L
2018. jún. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#7-esnek:


Nem volt még ilyen, és nem is valószínű, hogy lenne. A "mi lett volna ha" kérdésre nem tudok felelni: ha a nagyanyámnak farka lett volna, akkor ő lenne a nagyapám, vagy nemtom'. A barátaink közül tudja pár, de miért kéne (kötelezően) másnak is tudnia amúgy? Te beszámolsz a teljes ismeretségi körödnek a szexuális életedről?

2018. jún. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Halott dolog

Vagy elkotelezed magad vagy nem nincs felmegoldas

Ahol Eros erzelmi kapcsolat van ott nincs igeny feremenesre

2018. jún. 27. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!