Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lanyok nyitott kapcsolatrol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok nyitott kapcsolatrol mi a velemenyetek?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 29. 08:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Az nem jó.


A párhuzamos kapcsolat az oké, mert az azt jelenti, hogy több kedvesed van, akikkel ugyanúgy együtt jársz vagy ugyanúgy együtt laksz, és szeretik egymást.


A nyitott kapcsolat felemás, az egyik az igazi párod, a többi nem, vagy a többi nem is kedvesed, csak szórakozol velük, vagy csak szexpartner. Legalábbis a kifejezés nekem ezt mondja. Az egyikkel együtt laksz, a másikkal nem... valami ilyesmi. ez nekem elfogadhatatlan.

2014. ápr. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
A nyitott kapcsolat az amikor van egy párod akivel együtt vagy és úgy élitek az életeteket hogy gyakorlatilag mindenki azzal kavar, szexel a párja mellett akivel akar és ezt nem titkon teszi hiszen ezt a kapcsolatban lévő felek előre tisztázzák. Normális esetben legalábbis tudják a felek hogy a közöttük lévő kapcsolat egy nyitott kapcsolat. Én nem ellenzem de én magamat ilyenben nem tudom elképzelni, mivel ha szeretek valakit és megadok neki mindent és viszont, akkor egyikőnk se vágyik egy ilyen jellegű viszonyra. Akkor inkább a szakítás és a puszta vonzalmon és vágyon, szimpátián, bizalmon alapuló szexkapcsolat addig amíg újra nem talál az ember egy maga mellè egy megfelelő társat. De sokaknál működik. Ez nem az én asztalom de tiszteletben tartom ha valaki ezt választja.
2014. ápr. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Soha nem mennék bele.

Aki szeret egy másik embert, nem akar másokkal lefeküdni.

2014. ápr. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
es ha a parotok kerne hogy legyen nyitot kapcsolat?
2014. ápr. 29. 12:35
 5/14 anonim ***** válasza:

Vagy csak velem vagy, vagy mehetsz, arra van az ajtó.


Kb. ezt válaszolnám, de eleve nem jönnék össze olyannal aki érzelmileg ennyire nulla.

2014. ápr. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Volt ilyenben reszem, eleg fiatalon. A parom arra kert, legyunk nyitott kapcsolatban, mert neki en vagyok az elso. Sokkolt a dolog, de belementem. De legbelul ez valahol nagyon fajt, mert kicsit korai egy ilyet kozolni az elso honapban. Raadasul az elso komoly kapcsolatom volt.


Aztan ebbol az lett, hogy mivel en vagyok a lany, igy nekem volt tobb partnerem is mellette, neki meg egy sem jott ossze. Ha-ha-ha..



Viszont nem vagyok ellene, de vagy mindket felnek erre kell vagynia az elejetol, vagy amikor mar ugy allnak egymashoz, egyszerre dontsek el, hogy szeretnenek mostantol nyitott kapcsolatban elni.


Amennyiben az egyik fel nem szeretne, serulni fog erzelmileg.

2014. ápr. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ha nagyon megszeretnék valakit, aki számára ez tök természetes, mert csak így megy bele kapcsolatba, akkor OK.

Bár lehet, hogy az elején féltékenykednék magamban kicsit...

Könnyebb lenne, ha azt mondaná, hogy biszex, és én vagyok az életében (szexuálisan is) az egyetlen nő, de nem bírna lemondani a férfiakról. Ezt most egyesek szemében lehet, hogy perverz, de tényleg így gondolom.

Számomra sokkal könnyebb lenne, mint ha kiderülne, hogy becsapott, megszegte az ígéretét.

2014. ápr. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Kell hozzá gyomor az biztos.... nekem nincs. Szóval nem mennék bele, és a férjem sem.
2014. ápr. 30. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
4: Biztos, hogy nem egy fél mondattal magyarázná el, hogy mit is szeretne igazából, szóval Te is kérlek, fejtsd ki, mire gondolsz, mire vágysz istenigazából, mit is értesz ez alatt a kérdés alatt!
2014. ápr. 30. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha nem szeretik egymás igazán a párok, csak barátilag, akkor belefér a nyitott kapcsolat, de ezt meg kell beszélni, hogy mi inkább csak barátok vagyunk, nem vagyunk egymásba szerelmesek, hol neked jöhet valaki más, hol nekem. De ennek nincs sok értelme.Ha úgy érzek valaki iránt,hogy elfogadom, hogy nyitott kapcsolatban éljen velem, akkor elég lenne az illetővel tényleg csak barátkozni.
2014. ápr. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!