Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Párkapcsolat szempontjából...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolat szempontjából mit gondolsz a szolgálólány meséje című sorozatról?

Figyelt kérdés

Tulajdonképpen megcsalja a férj a feleséget, bár ő jelen van az eseménynél rendszeresen.

Te el tudnád viselni? Vagy ennyire elvakultan akarnak gyereket?


2018. júl. 3. 15:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A sorozat vilagaban diktatura van es a nonek kuss a neve; a "megcsalas" meg konkretan eroszak a szaporodas fenntartasa miatt.

Ha olyan helyzet allna fent es lazonganal, fejbe lonenek, vagy mehetnel logni a falra es itt a vege. Nem tema, hogy elviseled-e.

2018. júl. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A nő az részt vett a rendszer kidolgozásában a sorozat szerint. Szerinted?
2018. júl. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én könyvben olvastam az említett filmet, gondolom ugyanúgy lett leforgatva is a történet. Én mondjuk nem pont "szegény" feleséget sajnálom. A férj is, és a feleség is pusztán gyermeket akar. És szerencsétlen termékeny nőt használják erre akár akarja, akár nem. Nos: a nők, többnyire nem erről álmodnak kislánykorukban. De való igaz: a nők 2 dolog miatt képesek megjárni a poklot is ha kell:

1: hogy legyen gyermekük,

2: hogy ne legyen gyermekük.


A feleség mindenképp megkapja amit akar: a gyermeket. akkor is, ha ezért el kell viselnie egy, vagy több szolgálót is.


De a szolgálóknak mi jut? Az erőszak, a kudarc,talán ki is végzik, ha ne esik teherbe, ha jól emlékszem. De ha sikerrel jár is, a gyermekét akkor is elveszik tőle, és mehet egy új feleségnek gyermeket adni.

2018. júl. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Off: hol nezitek online?
2018. júl. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Popcorn nezem angolul
2018. júl. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

4. Sorozatbaràton fent van, én ott nézek sorozatokat màr 6 éve. Facebookon lehet meghívót kérni.


Kérdező: Nagyon beteg sorozat, én kedvelem. az elejétől nézem, olvastam a könyvet is.

Abban a vilàgban durva, nőket elnyomó törvényeket alkottak, hogy ezzel, és fizikai bàntalmazàssal, kínzàssal, csonkítàssal... kényszerítsék őket az együttműködésre. Rendszeres nemi erőszak, kényszerből gyereket szülni annak aki megerőszakol, majd még a gyereket is elveszik tőle.

A feleségek sora ehhez képest lófing, szóval nem sajnàlom őket, de azt se vàllalnàm be. De az olyan aljadék férjet se, aki megveri a feleségét. Szolgàlólàny szerepet plàne nem.

A magam részéről inkàbb az azonnali halàlt vàlasztanàm, vagy mennék a gyarmatokra sugàrmérgezést kapni , dolgozni és meghalni, mint tűrjem feleségként a megalàztatàst, ( màs kölykét se nevelném fel), és se a rendszeres erőszakot nem tűrném , és gyereket se szülnék semmi esetre sem.

2018. júl. 4. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

A sorozat uzenete

A vallasi fanatizmus a hatalom kezeben gyilkos eszkoz.

A nok jogait sarba tipro rendszer eljut oda hogy parancsszora eroszakkal lehet csak szaporodni

Ez a rendszer csak az uralkodo retegnek jo mindenki mas szenved tole

Egy gyerekert mindig aldozatot hajlando hozni egy no barmekkora is legyen az.

A nok szabad lelket meg a halal sem tudja megtorni

2018. júl. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!