Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lányok/Nők Benneteket zavarna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők Benneteket zavarna az együttélés szempontjából ha a szülőiházban szeretnék maradni és élni?

Figyelt kérdés

Köszönöm szépen előre is a normális válaszokat! Nemeteket és korotokat is ki fejthetitek ha úgy akarjátok!

Magán üzenet küldése esetén is készséggel válaszolok!

Igaz nem vagyok egy Adonisz fiú de meg tudnánk lenni szerintem.

Ti is így gondoljátok , Tisztelt hölgyeim ?

A nevemre irodot a ház utódként vagy örökösként.

És én személy szerint úgy vagyok vele hogy ha már van egy házam ahol nevelkedtem és bele születtem akkor nem szeretnék meg válni tőle!

Természetesen kirándulás túrázás céljaként el lehet menni nyaralni nyugodtan de nem úgy hogy örökre el is költőzek a szülői házamból.

Mert már nagybátyám is idős nővérem is nem sokára házasodni fog.

Apukám sajnos meghalt 4 évvel ezelőtt.

És anyukám van még jelen helyzetben itthon.

És természetesen segítenék mindkét félnek.

De ha már van egy házam nem szeretnék el költözni belőle csak azért mert a nőnek nem tetszik. Őszintén bevallom hogy sajnálom.

Az én házam benne akarok élni , maradni.

Nem bírnám elfogadni azt​ a tényt hogy egy idegen család foglalja el az​ én szülői házamat.

Szerintem így természetes. Természetesen dolgoznák azért.

Ti hogyan gondoljátok ezt ?

20 éves fiú vagyok.


2017. jún. 18. 15:04
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
86%

Nem, sajnálom, de sosem értettem, hogy egyes férfiak hogy gondolják azt, hogy majd a barátnő is odaköltözik anyóspajtáshoz, ráadásul én a közös élethez egy közösen vásárolt, közös tulajdonú, nem lelakott házat/lakást szeretnék, nem olyat, amit elvesznek a fejem felől, ha esetleg válásra/szakításra kerül sor.

22/N

2017. jún. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
94%

Ha a szülők már nem élnek, nem.


De azt gondolom mindenki tudja hogy a szülők minél közelebb élnek a felnőtt gyerekükhöz, annál jobban próbálnak beleszólni az életébe.

2017. jún. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
96%
(Igen, ha jó szándék vezérli őket, akkor is)
2017. jún. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
89%
Én nem mennék ebbe bele. Abba még igen, hogy odaköltözzünk, ahol te felnevelkedtél feltéve, hogy az közel van a munkahelyemhez és nekem is tetszik a környezet. Viszont szülővel nem költöznék össze, sem az enyémmel, sem a pároméval. Nem sok olyan példát hallani, hogy ez nem mérgezi a kapcsolatot és nem alakul ki hatalmi harc, én pedig inkább nem kísérteném a sorsot. Szeretnék olyan helyen élni a párommal, ahol meztelenül kimehetek a konyhába az éjszaka közepén, anélkül hogy attól kelljen félnem, hogy belefutok a párom anyukájába...
2017. jún. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen​ köszönöm mindkét fél részéről a válaszokat!
2017. jún. 18. 15:19
 6/24 anonim ***** válasza:
92%

A ház apukád magánvagyona volt? Mert ha nem, akkor a fele az anyukádé.


" Természetesen dolgoznák azért. "

Ezt a kitételt nem értem :)


AMúgy nem költöznék anyós jelölthöz, főleg, ogy van saját lakásom.

2017. jún. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Úgy értettem ezt " Természetesen dolgoznák azért. "

Hogy attól amiért még van lakás , attól még mennék munkahelyre dolgozni nem ülnék csak otthon mert az nem vezet sehova.

2017. jún. 18. 15:28
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

8.: ez a hülyeség senkiben sem merült fel, csak benned, különben a rezsit sem tudnád fizetni.

Egyébként *dolgoznÉk, nem dolgoznÁk, kicsit fájt ezt olvasni...

2017. jún. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
55%

#1 válás esetén elveszik a fejed fölül, ha nem tudod kifizetni az exférjedet... és ha ő nem hajlandó lemondani a részéről.


Szóval ugyan ott vagy.

2017. jún. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Jó el írtam bocsánat.
2017. jún. 18. 15:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!