Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Srácok, volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, volt már olyan, hogy a barátnőtök legyőzött titeket szkanderban vagy birkóban?

Figyelt kérdés
Hogyan viseltétek a vereséget? :D

2018. júl. 15. 22:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%

Mi van, hogy ha bírkozunk egyszerűen úgy le tud fogni, kezével, lábával, hogy mozdulni nem tudok.

Ő 50 néhány kiló, én kicsivel 80 alatt, de érzem, csak úgy tudnék szabadulni,hogy neki fájdalmat okozok...

Ilyenkor elismerem, hogy ő az ügyesebb.

Egyszerűen imádom, ha ilyen!

2018. júl. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nocsak! És szaknderoztatok is? :)
2018. júl. 15. 22:31
 3/15 anonim ***** válasza:
79%
Azt még nem. Egyszer kétszer felvetődött, de annyi videót láttam, hogy kifordul az emberek könyöke, hogy azt nem mertem eddig bevállalni! Féltem, mert ott akaratlanul is megvan a baj.
2018. júl. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
78%

egyszer indultunk egy szilveszteri buliba,de előtte egy kicsit már túlzásba vittük az alapozást,magyarul majdnem tántorgó részeg voltam.

és akkor éppen birkóztunk röhögve a nappaliban hülye maszkokban,amikor a barátnőm megfogta az ujjaimat.

azt hittem behugyozok.

nem véletlen amúgy önvédelmi edzéseken is a gyakorlása,mert rendkívül hatékony az ujjfeszítés,azonnali ko ha sikerül ráfogni.

szóval az ügyeleten szilveszterünk mert elrepedt az egyik ujjam,úgyhogy sínbe rakva mentünk haza:)

2018. júl. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
36%
Érdekes felvetés, csak az vele a probléma, hogy eleve nem vonzódok olyan lányokhoz, akik nálam testileg nagyobb darabok vagy épp fizikailag erősebbek. Persze voltam valaha vézna gyerek, azért is pakoltam magamra 20 kiló izmot, hogy ne érjenek efféle meglepetések.
2018. júl. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Ha nagyobb darab, az nekem sem tetszik, de szerintem az tök imponáló, ha kisebb és könnyebb létére erősebb, mint az első válaszolónál. :)
2018. júl. 15. 23:57
 7/15 anonim ***** válasza:
85%
Még nem volt ilyen, de totál bejönne:).
2018. júl. 16. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
81%
Azonos a súlyom a barátoméval (Ő magas és vékony, én alacsony és dundi), de én félnék, hogy ilyenekkel megszégyenítem, vagy kellemetlenül érezné magát. Pl persze tök jó amikor ő ölelés közben random felemel, de röhejes lenne, ha én is ezt tenném vele (pedig szerintem fel tudnám emelni). Olyan volt, hogy birkóztunk és úgy körbezárt, hogy alig tudtam kiszabadulni, de sikerült és utána elismerő tekintetében fürödtem :D
2018. júl. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
20%

Nem.

Ilyen a fantáziádon kívül nem is nagyon létezik, kivéve az olyan ritka párokat, ahol a fiú 50 kilós kocka gyerek a nő meg 120 kilós súlylökő...

2018. júl. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
87%

Abban nem :), esélye sincs.


Viszont birkózáskor "ölelt" már úgy át, hogy nem tudtam belőle kijönni. Nyilván, ha akarom, akkor megoldom, de az nagyon fájt volna neki, így "megadtam magam".


Emellett jár önvédelemre, így pl ha elkapja az ujjam, és nem vagyok elég gyors pillanatok alatt térdre kényszerít, pusztán azzal, hogy szinte törésig feszíti az ujjam, vagy a nyakamnál ránt a földre.


10-15 kilóval könnyebb, de ha azt beleadja a mozdulatba, akkor bőven képes meglepetéseket okozni :)


35ffi

2018. júl. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!