Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Srácok, ha a barátnőtök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ha a barátnőtök dietetikus lenne, mit szólnátok, ha a ti egészséges étrendeteket ő dolgozná ki? Mennyire tartanátok be, ill. mit szólnátok ha sok kedvenc ételetek "tiltólistára" kerülne?

Figyelt kérdés
2018. márc. 12. 19:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha nem kérem ebben a segítségét, mégis látom pusztán féltésből próbálná megreformálni az étkezésem, akkor tetszene. Ha erőszakosan viszonyulna és fintorogna a kajámra, akkor zokon venném.
2018. márc. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
16%
Ő enne amit akar, én ennék amit szeretek, bármilyen egészségtelen az. Sosem néztem mi egészséges és mi nem. Azt eszem, iszom ami jól esik és amit még kívánok nem érdekel ha nem is egészséges mindaddig amíg ízlik.
2018. márc. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Kimondottan örülnék neki, mivel nagyon egészségtelenül étkezem és rám férne a reform.
2018. márc. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem a legtöbb pasi menekülne, ha te akarnád meghatározni, hogy mit ehet. Kedvenc ételek tiltólistára? Szegény pasi.
2018. márc. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
46%

Tetszene, úgyis katasztrófálisan étkezem. Pláne, ha még ízlene is.

Az viszont már nem tetszene, hogy csak odanyomja a receptet, hogy "na ezt csináld meg magadnak", akkor már csinálja is meg. Meg persz az sem, ha egyszerűen meg akarná tiltani, hogy nem ehetek meg valamit amit éppen megkívánok.

Hogy mennyire tartanám be? Hát... néha bűnöznék. Bár amúgy is elég kevés eséllyel indulnék egy dietetikus lánynál napi egy doboz cigaretta elszívása mellett.

2018. márc. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Örülnék neki, de az első pár hónap szar lenne, az tuti. :D

Párom barátnője ilyen, az ízfokozós kaják mellett totál szarnak érzem azokat, amiket főz.

2018. márc. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem ide illő ugyan de Jaguar egész jó fej tud lenni mégis állandóan lepontozva más kérdéseknél! 😀


Ideillő: Hagynám hogy segítsen már ha jó szándékkal teszi és nem erőszakos. Jól járnék valamilyen szinten mert vannak finom és egészséges ételek. De időnként lenne egy-egy nap mikor szeme láttára zabálnám a tilos kaját mindenféle bűntudat nélkül. Utána persze vissza az ő étrendjéhez.

2018. márc. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Vega vagyok, mi a kérdés? 😀
2018. márc. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 opened paradise ***** válasza:

Nálam ez így kizáró ok lenne,valószínűleg nem jönnénk össze.

Még ha nem is a kajáról lenne szó,akkor sincs olyan,hogy megmondja neked a másik,hogy valami tiltva van...

2018. márc. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem hinném hogy vevő lennék a dologra. Amúgy is nagyon válogatós vagyok, szóval ha összeírna nekem ilyen nyúl kajákat, akkor már az első napon nem azt enném :)

Természetesen ha azokból ír össze amiket megeszek akkor nincs gond vele.

2018. márc. 13. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!