Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek jogos a ferjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogos a ferjem haragja felem, az egyuttlet kihagyasai miatt?

Figyelt kérdés

Van egy gyermekunk 4 eves velunk alszik. Eddig ugy oldottuk meg az egyuttletet, hogy egy masik szobaba mentunk mig o aludt ejszaka. De! Most vannak nalluk rokonok mar masfel honapja ezido alatt ketszer voltunk egyutt, mivel nem tudunk masik helysegbe menni mivel azok foglaltak.


Sajat lakasunk van egy idore fogadtuk be oket(par homapra) mig a hazuk kesz nem lesz, itt oldjak meg a lakhatast.


23 evesek vagyunk mindketten


Szeretjuk egymast,vannak gondok de melyik hazassagba nincsenek.


O probalkozik, en visszautasitom, mert nem szeretnem, ha meghallana valaki eleg ciki lenne.


O neheztel ezert,azt mondja nem szeretem szerinte mar



2018. júl. 16. 11:12
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
91%
Jogos. Én se szeretném, ha mások miatt ekkora áldozatot kéne hoznom. A rokonok csókolják meg a lábatok nyomát is, hogy befogadtátok őket, ennyire nem kell alkalmazkodni hozzájuk.
2018. júl. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
66%

A legnagyobb kiszúrás a gyerekkel van.

Az kész cirkusz volt eddig is szerintem, hogy átjártatok másik helyiségbe.

Egy panelba soha nem szeretkeznél, mert minden áthallatszik??

2018. júl. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
67%

Kedves kérdező!

Azért így elég nagy felelőtlenség volt befogadni a rokonokat. Itt több kérdés is felmerül: a te, vagy az ő rokonait fogadtátok be? Melyikőtök támogatta az ötletet jobban? Te nem igényelnéd az együttléteket? Mert azért ilyen fiatalon a masfél havonta megvalósuló szex, pláne úgy, hogy együtt éltek, nekem rettentő kevés lenne. Másik dolog, ami kicsit szubjektív: én biztos nem engedném, hogy a négy éves gyerekem velünk aludjon. Más dolog, ha rosszat álmodott, stb, de amúgy külön szobában a helye. Nyilván most a rokonok miatt ez a helyzet, de ha jól vettem ki, akkor előttük is veletek aludt a gyermek.

2018. júl. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
54%

Jogos. Komolyan nem lehet megoldani a zuhany alatt egy gyors menetét vagy bármikor amikor erre lehetőség adódik?

Vagy megkérhetnétek a rokonokat, hogy vigyázzanak a gyerekre amíg ti keresték valamilyen helyet. Lehet az erdő, kocsi, akármi.

2018. júl. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:

2# miert lenne a legnagyobb kiszuras a gyerekkel? Azert mert egy masik helysegbe megyunk at, ami rogton a szoba utan kovetkezik? Nem hagyuk magara tobb helyseggel arrebb.


3# en rokonaim, mindketten tamogattuk az otletet jol kijon veluk, 2 forol van szo.(nők)

Es Enis igenyelnem termeszetesen az egyuttletet vele, hisz fiatalok vagyunk es szeretem is. De ugy fogom fel hogy ez csak egy ideiglenes allapot

2018. júl. 16. 11:39
 6/35 próbálokkedveslenni ***** válasza:
87%

Maximálisan megértem a férjedet.

" ha meghallana valaki eleg ciki lenne."

Mi...? Ti befogadtok embereket a SAJÁT házatokba és még neked lenne ciki, hogy fiatalon a férjeddel nemi életet éltek?

Fontosabb neked, hogy más mit gondol, minthogy a saját férjeddel jó legyen a szitu? Eszem f_szom megáll.

2018. júl. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
81%

Nincs fürdőszobátok?

Amúgy elég beteges, hogy a 4 éves gyerek veletek alszik..

Azt meg, hogy "meghallanak" nem is teljesen értem, lakást írsz, szóval gondolom tömbházban laktok, ott meg úgyis áthallatszik minden a szomszédba, eddig akkor hogy szexeltetek, ha nem akarod, hogy hallják? Bár eleve nem értem, nem kell ordítani közben mint a sakál, és kész.

Őszintén szólva megértem a párod, mindenre van kifogásod... Akarod egyáltalán?

2018. júl. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:

Miert lenne beteges, hogy velunk alszik? Nem 8eves koru!

Nem hinnem, hogy.mindenkinel az a "normalis", hogy atdobjuk a masik szobaba egyedul!


Nagyon sok csaladnal igy van, mig kicsi az anyaval alszik.


De most nem ezen van a hangsuly, nem ez allt a kerdesben, h aludhat e velem a kisgyerekem vagy sem! Legyszives a kerdesre valaszoljatok, ne terjunk el a targytol!

2018. júl. 16. 12:13
 9/35 anonim ***** válasza:
74%
Ne aggodj, hamarosan nem lesznek ilyen problemaid, mert nemsokara ferjed sem lesz teljesen jogosan. 4 eves gyereknek pedig valoban semmi keresnivaloja nincsen mar eleg regota a szuloi agyban.
2018. júl. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
Ja es igen, tombhazunk van es nem ugyanaz, hogy a szomszed es koztunk van egy udvar, itt meg csak egy vekony fal valaszt el.
2018. júl. 16. 12:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!