Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Sracok! Ti szakitanatok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sracok! Ti szakitanatok egy lannyal azert mert esetleg szamotokra keves a nemi egyuttlet? (Heti 1 alkalom)

Figyelt kérdés
2015. okt. 26. 19:18
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
Én nem, de a többség szerintem igen
2015. okt. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%

Én sem. :)

Van kezem, ha más nem. De egyébként bírom én. :D

2015. okt. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen, napi 2-3 aktust igénylek.
2015. okt. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
Én igen. Ugyanis megégettem már magam. A barátnőmnek is csak 1-2 hetente volt igénye a szexre, nekem ez kevés volt és ott akartam hagyni, mire terhes lett. Azóta se működik a kapcsolatunk,neki nincs nagy szexuális étvágya, nekem így lett egy viszonyom mellette, de a gyerek miatt még vele vagyok. Nagyon bánom, hogy a mostani szeretőmmel nem ő előtte ismerkedtem meg, mert akkor nem heverne romokban az életem. Már a kapcsolatunk elején ott kellett volna hagynom.
2015. okt. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
41%
igen! az nagyon kevés! minimum napi 1
2015. okt. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%
#4 óvszert már jó pár évtizede feltalálták!
2015. okt. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
És te mit csinálnál, ha lenne egy párod akit szeretsz, de napi 7 szer akarná, amúgy otthagy? Ja, és minden nap! Akkor egy szemét lenne?
2015. okt. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%

Én nőként már megtanultam, hogy az eltérő szexkultúra és libidó hosszú távon tönkreteszi a kapcsolatot. Ezért én már eleve össze se jönnék olyannal, akivel nagyon eltérőek az igényeink, vagy már azelőtt szakítanék, hogy mélyebb kötődés kialakulna.

Ha az egyik fél többre vágyik, akkor folyamatos frusztrációt és elutasítást él meg, ami tönkreteszi az önbizalmat. Én az exem után évekig pszichológushoz jártam, mert nem éreztem magam nőnek.


A mostani párommal szerencsére nagyon jól működik a szex, teljesen megegyeznek az igényeink. Ez rengeteget számít, nincsenek köztünk viták sem, mert nem vagyunk frusztráltak a szexhiány miatt.

2015. okt. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Lány vagyok és szakítanék a párommal fordítva is ha heti 1 lenne az igénye.
2015. okt. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én sajnos nem szakítottam vele. Pedig még 20 évvel ezelőtt kellett volna.
2015. okt. 29. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!