Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Csak szerintem nem normális ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bpetra941 kérdése:

Csak szerintem nem normális ez?

Figyelt kérdés
3 hete lakom együtt a barátommal. (És a 3 gyerekével) Egyik este átjöttek hozzánk a barátai. Gondoltam sütök nekik házi készítésű pizzát. Reggel munka után bevásároltam minden hozzávalót, majd délután begyúrtam. Amikor hazajött gyakorlatilag összevesztünk azon, hogy én meg mertem, hogy hol találom a lakásban a nyújtófát, és, hogy hol / min nyújthatom ki esetleg a tésztát. Szerinte én tökéletes nőnek gondolom magam, és micsoda húzás volt, hogy ezeket megkérdeztem tőle. Konkrét hisztit csapott. Csak szerintem nem normális ez? (Ha nem kérdeztem volna tőle meg, és esetleg csörgök-zörgök a szekrényben, az lett volna a baja!) Lehet én gondolom rosszul, de én a helyében örültem volna neki, hogy pizzával készülök, és nem azon problémáznék, hogy miért kérdeztem meg tőle ezeket.
2018. júl. 27. 09:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
Hány apától van ennek a tagnak ennyi esze?! De most komolyan...emiatt hisztizni? Ahelyett hogy örülne. Gondolj bele...még csak 3 hét telt el. Mi lesz később?
2018. júl. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%
Szolgának vagy csicskának mentél oda? Ha most így viselkedik akkor pár hónap és egy ilyen kérdésért szájba ver.
2018. júl. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%
Nem cseppet sem normális. Nem értem ezen miért kell kiakadni.
2018. júl. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%

Ez egy bantalmazo kapcsolat. Nemsokara verni fog rendszeresen ok nelkul.

Beteg apasid. Menekulj! Hagyd egyedul,h legyen ideje a kezelesere.


N/37

2018. júl. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
39%

Ez olyan mint egy hisztérikus 5 éves kislány aki nem kapja meg a fagyiját...

szóval nem, nem normális.

Ilyen apróságon.


De lehet, hogy csak rossz napja volt habár ugye így összeköltözve ismerni meg a másikat mindig ezt mondja a nép :)

Szóval kiderül mi lesz!

Első eset vagy sorozatos lesz....

De a helyedben megbeszélném ezt vele. Meglátjuk , hogyan reagálja le. Aztán meglátod mlyen lesz a jövőben...

2018. júl. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
85%
3x olvastam el, amit irtal, mert azt gondoltam, h elsiklottam vmi felett... De nem, tenyleg nem normális a parod.
2018. júl. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
72%
Ez valóban nem normális...
2018. júl. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
75%
Kedves Petra! Menekülj ebből a kapcsolatból, ha nem szeretnél a Kékfényben szerepelni!
2018. júl. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Butaságot beszélnek. Mi van ha egyszerűen csak rossz passzban volt? Nyilván rád vetített valamit, de nem neked szólt. Az együttélés egy komoly tanulási folyamat. Valaki nem csípi ezt a sertepertélést még akkor sem ha szívből jön. Értem, hogy nem szerettél volna csörögni, de neki már lehet az is bőven sok volt, hogy nekiálltál "gondoskodóan" fellépni. Nézzük azért reálisan. Három gyerekkel van. Valamiért ő kapta őket. Szinte mindegy hogy miért, ez brutális. Van neki bőven elég gondja, magával és a világgal is, aminek alig bír megfelelni, vagy úgy érzi nem is képes rá.
2018. júl. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
61%
Kilences, és akkor a kérdező élje az életét lábujjhegyen innentől, és ne merjen kérdezni semmit, de cserébe anyja lehet három porontynak? Mert a férfi stresszes? Más is az!!!! A kérdező neki akart jót. Az ilyen nem érdemel partnert.
2018. júl. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!