Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Megadok MINDENT, de miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megadok MINDENT, de miért nem értékelik? Nem szóltam egy szót sem - gondoltam nem indítok vitát. Egy nő szerintem hisztizett volna, egy normális férfi pedig értékeli, ha a párja nem veszekszik. TÉVEDEK?

Figyelt kérdés

Ti mit tennétek a helyemben?

1., Ha szeretek Valakit, mint a CSALÁD TAGJAIMAT megpróbálok megadni MINDENT, amit csak kívánnak. Ez sikerül is, de se a Lányaim, se a Párom nem értékeli. :-(

2., Ha valamit hibázok, ami szerintem nem is az én hibám - velem veszekednek. Sokszor akkor is, ha más megköszönné. Például párom jóval kevesebbet keres. Most egy nyaraláson vagyunk, amit természetesen én, mint NŐ álltam. Befizettem Nekik ma a strandot, de ekkora hatalmas területen sajnos nem találtuk meg újra egymást... Kifelé a kijáratnál találkoztunk és nem szóltam egy szót sem - gondoltam nem indítok vitát. Erre párom: "Ezt utálom benned, hogy ennyire megszervezetlenül járod a külön utadat". Egy nő szerintem ilyenkor hisztizett volna, hogy hol voltak egész nap és szerintem egy normális férfi pedig értékeli, ha a párja nem veszekszik... TÉVEDEK???

3., Ja és ez a féltékenysége visz a sírba, hogy mindenbe megpróbál belekötni... :-(



2018. júl. 5. 20:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
hát, tipikus önfeláldozó áldozat típus vagy, aki nem áll ki magáért. jó hogy mindenki rajtad túráztatja az agyát meg kihasznál, hisz veled meg lehet csinálni, zokszó nélkül tűröd. csak azt nem értem miért is csodálkozol?
2018. júl. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%

"Befizettem Nekik ma a strandot, de ekkora hatalmas területen sajnos nem találtuk meg újra egymást... Kifelé a kijáratnál találkoztunk és nem szóltam egy szót sem - gondoltam nem indítok vitát. Erre párom: "Ezt utálom benned, hogy ennyire megszervezetlenül járod a külön utadat". Egy nő szerintem ilyenkor hisztizett volna, hogy hol voltak egész nap és szerintem egy normális férfi pedig értékeli, ha a párja nem veszekszik... TÉVEDEK???"



Miről zagyválsz? Értem én, hogy nem kell veszekedni és hisztizni, de az sem megoldás, ha konfliktuskerülő vagy és egyáltalán nem beszélsz a problémákról és csak hallgatsz. Nem vitatkozni kell, hanem beszélgetni legalább. Ha ezt nem teszed meg, az tényleg elég zavaró. Elég mártírnak tűnsz, előadod, hogy te milyen rendes vagy, mert befizetted a kiruccanásra a családod, de közben elég szánalmasan hangzik, hogy (bármelyikőtöknek) hibája miatt az egészből nem lett semmi, csak egy kiábrándító csalódás. Én is ideges lennék ilyen helyzetben. Amúgy nem volt telefon, hogy valahogy megtaláljátok egymást?

2018. júl. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
68%

"Egy nő szerintem ilyenkor hisztizett volna, hogy hol voltak egész nap és szerintem egy normális férfi pedig értékeli, ha a párja nem veszekszik... TÉVEDEK???"


Igen, örülnie kellett volna, hogy nem hisztizel, de hogy örültetek volna; akkora nem lehet a strand, hogyha együtt megyek a családommal nyaralni, elsodródjunk egész napra egymás mellől. Szóval teneked is keresnek kellett volna őket, amíg meg nem találod őket; meg nekik is keresniük kellett volna téged. Vagy most akkor van egy nagy tó, és a tóban kerültetek messze egymástól? Vagy már ott, hogy hova terítsétek a plédet? Mert a plédterítésnél mindenképpen keresnetek kellett volna egymást addig , amíg meg nem találjátok. De az meg milyen már, hogy úgy elkavarodtok; meg egész nap végig a vízben voltatok? Egész nap hogy lehet folyamatosan a vízben lenni, és legalább egyszer kijönnék strandolás közben is a partra; oda, ami helyet közösen kinéztünk, ahova közösen lepakoltunk, ami helyben együtt egyeztünk meg, hogy oda telepszünk. Számomra ez taszító, hogy nem is kerestétek egymást amíg meg nem találtátok. Egy család vagytok, miért nem akartatok együtt strandolni? Ez engem nagyon elszomorít. Együtt mentetek, akkor miért nem maradtatok együtt végig? Amúgy láttam talán kínai strandolós képet; na ott tényleg nem lehet moccanni, de olyan helyre meg nem kell kimenni. Mo-n meg simán megtalálhattátok volna egymást szerintem. Sőt, nem is kellett volna, hogy elkeveredjetek egymástól; mert pl ha csak a család egyik tagjának is kell pisilnie, a többi a vécéajtó előtt megvárja; vagy ha valaki akar enni egy lángost, vagy egy fagyit, akkor oda is együtt mennek. Nekem ez így logikus. És valszeg tényleg kölcsönösen nem kedvelhetitek egymást a családoddal; ha egyikőtök se akart tenni azért, hogy megtaláljátok egymást, különben megtaláltátok volna. Szóval elszomorító, hogy nem is kerestétek egymást, nem is akartátok együtt tölteni a strandidőt , egy családként. Bár lehet, hogy a férjed direkt nem is akart keresni, ha van egy ilyen mondata, amit neked címez, hogy "ezt utálom benned", lehet, hogy még titokban örült is, hogy elmentél mellőlük, és nem mentél vissza; vagy mire visszamentél, ők már eltűntek, odébbköltöztek onnan. Tök mindegy, ki fizette; de nem egy családként voltatok jelen. Engem most tökre kikészített ez a kérdés, hogy családok ennyire nem törődnek egymással. Engem pl utál a családom, mégis mindig simán együtt nyaraltunk, amikor épp telt rá; és nem is volt rossz.

2018. júl. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
59%
*keresneD kellett volna
2018. júl. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
36%
*Ja és mondjuk lehet, hogy a gyerek mondjuk akart volna keresni, de az apa azt mondta, hogy "hagyjad anyádat, mert még te is elkeveredsz", és akkor nem indult ő se a keresésedre; vagy lehet, hogy ő sem akart.
2018. júl. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%

Nekem úgy tűnik mintha a lányaid és a férjed is cselédként kezelne.

Anyu mindent megvesz megad, sokat keres, mindent kifizet.


Gyakorlatilag be van fogva a szájuk, de mégsem, mert ez is és minden más is kevés.

Fanntasztikus család.

2018. júl. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
87%
Hogy lehet úgy elkavarodni egymástól, hogy nap végén a kijáratnál találkozzatok? Nekem ez nagyon nem életszerű...
2018. júl. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
80%
Ne vedd zokon, de hülye vagy. Egyrészt nem kell senkinek MINDENT megadni. Elkényelmesedik tőle, elkanászodik, a fejedre nő. Másfelől mégis miért nen szólsz, ha valami bajod van? Én is meggondolom, hogy hergelem-e a páromat minden piszlicsáré dologgal, de ha elveszíteném egy strandon, nyilván megbeszélném vele, hogy mi történt. Nem szólni, aztán meg megsértődni, amiért lenéznek... hát ez a te hibád, senki másé. Ha te más kapcájának tartod magad, az is leszel.
2018. júl. 6. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
75%

Mi valahogy a legnagyobb strandon sem veszitjük el egymást

De a baj nem ez: te már sokallod, ami teszel, ő meg észre se veszi.

Minden kapcsatomnak, család, munkahely ezért lett vége.

Fogd vissza magad, hátha észreveszik.

De nem biztatlak sok joval

2018. júl. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
34%
Istenem de latszik amikor kamu a kerdes.
2018. júl. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!