Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lányok, ti hogyan reagálnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti hogyan reagálnátok ha a párotok előállna azzal az ötlettel hogy mellplasztikát csináltassatok magatokon mellnagyobbítás céljából?

Figyelt kérdés
Természetesen nem követelőzve erőszakosan és nem azért mert most nem tartana szépnek hanem mint egy lehetőséget mert nagyon izgatjáj és tetszenek a szépen megcsinált mellek. És úgy hogy ő fizetné az egészet, belemennétek? Vagy mit válaszolnátok?
2018. júl. 29. 09:45
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
85%

Megfontolnám, és csak akkor mennék bele ha én is úgy érzem,hogy jobban érezném magam egy kicsit nagyobb cicivel.


Ha tartós, hosszútávra szóló kapcsolatról van szó többet tenne a latba a párom véleménye mintha egy még nem véglegesnek tűnő kapcsolat lenne.

2018. júl. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem mennék bele, mert kerülöm a mű dolgokat, plusz nem akarom az egészségemet kockára tenni. Egyébként állandóan hangoztatja, hogy imádja a cicijeimet, szóval nem valószínű, hogy ezt kérné tőlem. Lenne jobb helye annak a pénznek.
2018. júl. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
92%
Ha én nő lennék, akkor kiadnám az útját.
2018. júl. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan nem mennék bele. Teljesen meg vagyok elégedve a kis melleimmel. Ha ez neki annyira fontos, akkor valószínűleg elválnának az útjaink.
2018. júl. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Meglepődnék.Ettől nagyobb kéne neki, akkor az már lufi lenne.De nem csináltatnám meg, feleslegesen nem vágatok bele a testembe, ha erre van szüksége, keressen szilikonos csajt, vagy aki amúgyis szeretne ilyen műtétet.Az meg, hogy szép lenne az eredmény, nem garantált.Sok-sok tényező függvénye, nagyon ritkán látni valóban szépet.
2018. júl. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
93%

attól függ, hogy VV Szoli e a csaj, mert akkor rögtön ugrana, hogy a ENB Pinunak a barátnője 50ccm-el nagyobbat kapott a pasijától...



Vagy egy egészséges testképpel rendelkező nő, aki olyan férfit választott, akinek bejön az ő alakja (akkor is, ha kicsik a mellei), mert akkor repulnél

2018. júl. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezném tőle, hogy eddig miért rabolta az időmet. Menjen, keressen magának nagymellűt, de engem ne sértsen meg olyan testi adottságomért, amivel csak szikével lehet változtatni. Velem a kis cici jár, ha nem jó így, akkor sajnálom.
2018. júl. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Hogy az erre szánt pénzt adja valamelyik gyerekekkel foglalkozó alapítványnak és viszlát.
2018. júl. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Nálam ez egy érzékeny pont, hogy ha a külsőmön akar valaki változtatni. Így ismert meg, így fogadott el, akkor miért akar megváltoztatni. Itt nem arról van szó, hogy megismert 50 kilósan és most már 85 vagyok... A mell egy adott dolog.

Szóval nem mennék bele, akár fizetné, akár nem. Amúgy valószínűleg poénból közölném vele, hogy oké, én meg befizetném egy farokhosszabbító műtétre. :))

2018. júl. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
17%

Ha nem lenne szepen megcsinalt szilikon mellem,azonnal belemennek. Torodok a kulsommel es szoktam plasztikaztatni ezt azt.



N/34

2018. júl. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!