Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit csináljak, ha az anyósom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha az anyósom 180 fokos fordulatot vett?

Figyelt kérdés
Barátommal lassan 3 éve vagyunk együtt. Az első 1,5 évben nagyon jó fej volt velem az anyósom, picit összekaptunk a párommal, akkor általában mellettem állt, megszerettem. Aztán összeköltöztünk és 180 fokos fordulatot vett, mindenbe beleszól, mindent meg akar mondani.. Pl. A kutyám nevelésébe is beleszól(pici csivava), hogy miért nevelem a kutyámat és majd ha én akarok enni, akkor a kutyám is kérjem tőlem pacsit.. És ezek a sunyi csipkelődések az agyamra tudnak menni, főleg ha itt van nálunk. Külföldre költöztünk( balkáni országba) és mindig erőszakosan írogat a fiának, hogy mikor találkoznak, amivel nincs baj, csak az agyunkra megy már. Pont ezt beszéltük a párommal, hogy többet találkozunk vele, mint mikor pesten otthon laktunk.. Kicsit kimerítő. Miért lett ilyen? Hogy kezeljem a dolgot? Azt hittem változni fog, de még mindig ilyen.. Mindig tisztelettudó voltam vele, ezért nem értem.
2018. aug. 9. 10:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
16%
Időskori demencia.
2018. aug. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem olyan idős, még 60 sincs.
2018. aug. 9. 10:52
 3/12 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem párodnak kellene kezelni a helyzetet és nem neked.. az ő anyja!
2018. aug. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
34%
Nem az anyósod. Még nem vagytok házasok. Max. a pasid anyja.
2018. aug. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ha ezen vagytok fenn akadva, akkor helyesbítek *anyósjelöltem*. Párom nem akar szólni neki, mert az anyja mindenre robban. Alapjáraton nagyon nagyon önérzetes és makacs, mindig mindenben neki van igaza.. Tehát ha próbálnánk szembesíteni a hibáival, akkor elküldene a pcsba :S
2018. aug. 9. 11:17
 6/12 anonim ***** válasza:
91%

Ne csinálj semmit.


Nézz szét itt a gyakorin is akár, ez egy anyós-betegség. Az enyém is ilyen. Meghülyülnek.

2018. aug. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
68%
Úgy veszem ki, hogy "anyós" mellett nincsen férfi.......
2018. aug. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Pont az elviselhetetlen stílusa miatt nincs mellette férfi, elüldözte a türelmes férjét, akit azóta is szíd..meg az összes férfit is utálja, mondhatni feminista :/
2018. aug. 9. 12:11
 9/12 anonim ***** válasza:
76%
Elvetted a pici fiát az a baja. Nálunk is ez volt. Mióta van unoka azóta nem velünk foglalkozik (nem szekiroz minket) hanem unokázik :)
2018. aug. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
76%
Messzebbről szimpatikusabb voltál neki.
2018. aug. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!