Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A ti párotok elmenne egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ti párotok elmenne egy ilyen céges buliba? Ha igen, hogy viselnétek?

Figyelt kérdés
Másik városban kirándulás, strandolás, kajálások. Ottalvós buli lesz, a társaság fele részegen félre fog dugni. A párod exe is kolléga, de nem biztos, hogy ott lesz.
2018. aug. 29. 22:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
54%

Remélem nem.

32/f

2018. aug. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
87%

"a társaság fele részegen félre fog dugni"

Ezt előre be van jelentve mint hivatalos programpont? Vagy honnan tudod ilyen biztosan?

Egyébként a legtöbb cégnél el is várják, hogy elmenj az ilyen ottalvós csapatépítőkre, nyomós ok nélkül nem lehet kimaradni.

2018. aug. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
87%
Valószínűleg elmenne.De azért velem és nem valamelyik exevel él, mert engem szeret és ezt akkor se felejti el ha épp többet ivott a kelleténél.Vagy ha te elmennek egy ilyen buliba és berugnal,máris osszefekudnel az exeddel?Gondolom nem.Valoszinuleg ő sem.Bizalom.
2018. aug. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Eddig minden céges bulin ez volt, tapasztalat.


De nem kötelező elmenni, hisz azalatt is kell valakinek dolgozni.

2018. aug. 29. 22:44
 5/17 A kérdező kommentje:
3: Én nem tenném. De az "ex" nem előttem volt, hanem egy nehéz időszakunkban jött a képbe. Ennek már sok éve, és azóta neki is lett párja, de így is nehéz nem aggódni. De igyekszem.
2018. aug. 29. 22:55
 6/17 anonim ***** válasza:
63%
El szokott menni az ottalvóa céges bulikba, bár ő nem iszik. Sőt, van amikor egy hétig külföldre kell mennie munka miatt és néha fiatal kolléganőkkel utazik. Nem zavar és nem gondolok bele többet, mint ami, hiszen én vagyok a felesége. 😊
2018. aug. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
63%
Akkor itt igazából az a baj, hogy megbízhatatlan a párod. Ezért problémás a megcsalás megbocsátása, mert a bizalom elveszik. Akinél a "nehéz időszak" jó ürügy, hogy félre keféljen, annak egy csapatépítő, meg a "sokat ittam" is lehet az. És nem csak az "ex-el", akár mással is. Így megértem, hogy nyugtalan vagy, de ezt bele kellett vegyed a pakliba, mikor elnézted neki korábban a félre lépését.
2018. aug. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
82%
Az enyém pl nem, mert elég neki bent a cégnél, rá se lehetne ilyesmire venni. A családi napra elmegy, mert oda minket is vihet.
2018. aug. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
7: Nem megbízhatatlan. Nem lépett félre, mert előtte szakítottunk, és még mielőtt összejöttek volna, előre szólt is. Mellesleg nem iszik, így nem is rúg be. Hálás lennék, ha nem ítélkeznél ennyire negatívan.
2018. aug. 30. 00:06
 10/17 anonim ***** válasza:
27%

Én nem örülnék neki. Korábban rendszeresen jártam 2 napos ottalvós céges buliba, kb 2 havonta volt ilyen.

Főleg piáról és szexről szólt. Az összes kolléganő kivetkőzött magából, másztak rá mindenkire akin farok volt. A férfiaknak volt egy kis csoportja akik tartották magukat erkölcsileg és nem kurtak félre, de a nők közül mindenkit megb a sztak, volt hogy egyet többen is.

2018. aug. 30. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!