Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nektek is rosszul esne, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is rosszul esne, ha a párotok elmenne a céges bulira amíg ti egyedül lennétek otthon?

Figyelt kérdés
Csütörtökön lesz céges buli náluk, Pestre mennek ami tölünk kb 2óra autóval ezért ott is alszonak,így majd csak pénteken este jönnek haza. 5Hónapja élünk együtt 250km- re a családtól ezért haza menni nem akarok mivel itt akarjuk együtt tölteni az ünnepeket. Nekem ez olyan rosszul esik,hogy majd ö bulizik meg jól érzi magát, én meg majd egyedül itt kuporgok a lakásba, amúgy is félek,ha egyedül kell lennem éjszaka itt még nem is voltam és attól is tartok,hogy majd milyen lesz az éjszakám egyedül. Anyukám mondta,hogy eljön hozzám ha akarom, de nem akarok,hogy annyi penzt kiadjon a vonatért. Már gondolkoztam,hogy nem engedem el a párom,de akkor meg folyton csak azt hallgatnám,hogy miattam nem ment el és hozzám se szólna mint általában ha megsértödik. Pedig,ha annyira szeretne mint mondja akkor azt is kéne néznie,hogy nekem mi a jó és nem kéne hagynia,hogy szomorkodjak (ami elég gyakran előfordul) L
2016. dec. 21. 07:55
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem esik ilyen rosszul, sőt küldöm.

Céges, egyszer elvárás is hogy ott legyen, másodszor, én inkább örülök neki, ha a párom jól érzi magát.

Értem, hogy szeretnél minden percet vele tölteni, de vigyázzál, meg ne fojtsad ezzel, mert el fog menekülni.

2016. dec. 21. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
94%

Basszus, remélem nem telepszel rá ennyire mindig, mert akkor hamar vége lesz ennek a kapcsolatnak. Gondolom nem minden héten van céges buli, csak ilyenkor év végén, bírd már ki. Mi az, hogy nem engeded el? :D Én se szólnék hozzád a helyében, ha mindig hisztizel.

22/F

2016. dec. 21. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 rrrrrreennnnn ***** válasza:
93%

Neked nagyon súlyos gondjaid vannak magaddal! Hadd ne részletezzem...

Nem engeded el? Ez valami vicc?

Nagyon hamar ajtót fog mutatni,csoda,hogy eddig nem tette.

2016. dec. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
94%

Nem, nekem nem esik rosszul.

Tudod, a párom egész évben keményen dolgozott, húzza az igát, és a cége év végén ezt azzal hálálja meg, hogy rendez egy nagy bulit, ahol ingyen van a kaja és a pia. Azért hisztizni, ha ő oda elmegy, kb. annyira buta dolog, mintha az Erzsébet utalvány miatt pattognál!


Ez ráadásul céges rendezvény, ilyen helyre csak a dolgozók mehetnek. Ez mindenkinek tiszta sor, aki dolgozott már életében.

A nyári családi nap az más, oda hivatalos a pár, a gyerekek, stb. előre le kell jelenteni, ki hány főt visz magával.


Féltékenykedni sincs értelme, mert csupa olyan ember lesz ott, akivel napi 8 órát vannak összezárva. Akivel eddig nem történt semmi, azzal a bulin se fog, akik meg összejönnek, azok meg jellemzően nem ilyenkor, de napi 8 órában találnak rá lehetőséget amúgy is.



Az ilyen kislányos hiszti, hogy egyedül vagy, meg ha szeretne, nem menne el, és megtiltod hogy elmenjen: egyszerűen szánalmas! Tessék felnőni, ha már egyszer elkezdtetek felnőtteset játszani, és összecuccoltatok.


Nem kell engedélyt kérnie arra, hogy elmenjen a céges karácsonyi bulira, mert nem a kutyád! Nem a gazdája vagy, hanem az élettársa! Elég, ha közli veled, hogy mikor hol lesz, és te tudsz róla. Pont.


A helyedben csinálnék magamnak egy adag forralt bort, vagy fűszeres teát, vennék valami finomat (főleg, ha van olyan, amit csak te szeretsz, a párod nem), és skypon beszélgetnék a messze élő barátokkal és rokonokkal. Közben letöltenék valami jó filmet, vagy sorozatot, és bebújnék az ágyba úgy, hogy mindkét takarót magamra terítem, és csak az enyém! Aztán a jó kis borocskától a melegben, filmnézés közben bealszok, mint a mormota, és majd reggel felkelt a párom, mikor hazaér.

Ennyi.

Felnőtt nő hiszti nélkül megoldja.


Egyébként is: ha igazán szeretnéd a párodat, akkor nem akarnád tönkretenni a szórakozását, és nem irigyelnéd tőle, ha kicsit jól érzi magát!

2016. dec. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
91%
Te még nem nőttél fel az együtt éléshez...mi az hogy nem engeded el? Nincs beleszólásod..itt rinyálsz hogy nem kéne hagynia hogy szomorkodj..komolyan? És te beszélsz mikor te meg legszivesebben bezárnád a házba és nem hagynád szórakozni...nehogy már nem bírsz ki 2 napot nélküle. Ha félsz este akkor halgasd a tvt vagy hívd át valamelyik barátnődet és tartsatok csajos estét. Akkor szomorkodni sem fogsz,egyedűl sem leszel és a barátod is el tud menni. Én személy szerint örűlnék ha elmenne mert szórakozik egyet nekem meg van időm a barátaimra na meg magamra. Ha egyedűl akarsz lenni akkor rakj be egy jó filmet, készíts egy jó forró fűrdőt, csináld meg a körmeidet stb. El fog szaladni az idő.
2016. dec. 21. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
100%
Nem esne rosszul. Volt mar ceges bulin a baratom, nem ottalvos volt, de azert egy ejszakat is ki lehet birni egyedul.
2016. dec. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
73%

Nekem az esne rosszul, ha a csajom egy ilyen piti sz-rság miatt hisztizni meg agyalni kezdene, mint te.

Komolyan kezd kialakulni bennem a meggyőződés, hogy a nők gyárilag hibásak..

2016. dec. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:
Kérdezte tegnap,hogy azért vagyok e szomorú mert elmegy, mondtam,hogy nem mivel én is elmennék erre ő azt mondta,hogy ö nem engedne el ezért fordult meg a fejembe az,hogy ne engedjem
2016. dec. 21. 08:57
 9/42 anonim ***** válasza:
100%

Ha nekem van céges bulim, elmegyek. Ha a férjemnek, akkor ő megy el. Ennyi. Férjemnek meg általában egész hétvégés, más városban lévő, programokkal teli céges bulijaik vannak.


Milyen már az, hogy egyik nem akarja elengedni a másikat? Meg milyen már az, hogy engedélyt kelljen kérni a másiktól, hogy elmehessen?


Ha ilyen semmi dolog miatt nyafogás van, egyrészt meg is érdemlitek egymást, másrészt előrevetíthető, hogy hosszabb távon mi lesz. Egy éjszakáról van szó. De ha többről lenne, akkor mi van? Éretlenek.

2016. dec. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
100%
Ti hány évesek vagytok?
2016. dec. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!