Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nem tudok rá szamitani? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok rá szamitani? Vagy én vátok el sokat?

Figyelt kérdés

Együtt élek a barátommal!

Vidéken lakunk, neki a melohelye itt van 5 perce, en pestre Járok be dolgozni, Sose kértem,hogy jojjon ertem autoval, nem kell az en seggemet cipelni, multkor is ugy vettem ra h jojjon ertem, hogy elmegyunk vasarolni+tankolok neki es adok penz, a faradozasaert.

Mostanaba elegge rosszul vagyok, szedelgek es egyensulyzavarom van, ahogy megyek reggel munkaba be,es le a metrohoz, nagyon rosszul leszek :(

Ma már sirtam,mert ezt az allapotot nem birom már, ezen a heten nem voltam melozni, Mondtam a baratomnak, csak ugy hogy mondom az sem allapot,hogy parnapot begyere ertem, csak parnap es persze fizetem a benzint stb, ő erre hát igen az neki nem fer bele, nem tudok vele beszelgetni...

Haza jon bekapcsolja a gepet es jatszik..

Este 10 kor eszebe jutok, hogy letezek, 11 kor meg alszunk!

Alig foglalkozik velem..

Vagy én várok el tul sokat? Összinten?



#Komkonikáció #nem tudok rá számitani #nem törodik velem
2018. aug. 30. 18:34
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Hogy lehet úgy együtt élni, hogy külön van “én pénzem” meg “te pénzed”? Nem kötözködni akarok, tényleg érdekel, mert el se tudom képzelni. Egyébként nem, nem vársz el sokat.
2018. aug. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 próbálokkedveslenni ***** válasza:
Hány perc/óra az út pestre tömegközlekedve és kocsival?
2018. aug. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Kocsival 40 perc

Tomegkozlekedessel 1,5 ora

2018. aug. 30. 18:48
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
a barátod semmibe néz,és kb nemis szeret.abszolút nem számithatsz rá,ilyentől rögtön elköltöznék,ez nem kapcsolat,egy tapló.
2018. aug. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%
Orvos?
2018. aug. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%
Mondjuk nyavajgás helyett, ha ilyen szarul vagy, hogy nem bírsz dolgozni se, talán orvoshoz kellene menni, nem?
2018. aug. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
85%

Mi az a vátok?


Látszik, hogy a béka segge alatt van az igényszinted, de te se lehetsz egy főnyeremény, hisz írni sem tudsz. Összeilletek.

2018. aug. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
80%
Hányszor teszed fel ezt a kérdést különböző módokon ? Húzzál vazze dokihoz ha nem érted meg,hogy ezt ki kell vizsgálni.Nagy valószínűséggel pszichésen vanEgy ilyen gyökér mellett meg minek vagy ? Nagy gondok vannak.
2018. aug. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!