Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit lehet tenni a páromra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni a páromra nyomuló kolléganővel? Többi lent.

Figyelt kérdés

A párom tudom, hogy a munkakapcsolatnál többet nem akar, mégis zavar ez az egész.

Heti 1-2 alkalommal én is járok az irodájukban, és én érzem ilyenkor kellemetlenül magam.

A nő nem tudja, hogy én tudok a rajongásáról, mégis zavarban van, ha megjelenek.


Ti mit csinálnátok? Hogyan hoznátok a tudomására, hogy tudok mindenről?


2018. szept. 25. 13:52
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Párod miért nem koptatja le? Az ő dolga lenne.
2018. szept. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
17%
félrehivni és közölni vele fagyjon le a párodról,mi nehéz ebben? de mondjuk a párod se akarja őt leállitani,furi.
2018. szept. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
80%

>mégis zavar ez az egész


Miért zavar, egészen pontosan? Nem bízol a párodban? Vagy nem tartod értékesnek magad vagy a kapcsolatotokat? A kérdésem komoly, azt akarom kiprovokálni belőled, hogy jöjj rá, hogy a féltékenykedésednek kizárólag irracionális alapjai vannak, ezért egyszerűen hagyd ezt az egészet. A párod majd szépen intézi a dolgot, ahogy neki tetszik, hagyd meg neki a döntést és a felelősséget. Ha a kapcsolatotok rendben van, nincs mitől tartanod, ha nincs rendben, akkor azzal foglalkozz, ne a csajjal.

2018. szept. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
83%
a párod dolga lenne már ha nemakar tőle semmit.amit igy kétlek.
2018. szept. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
84%
Nemed? Semmit. A párodnak kellene szólni neki, ha annyira zavaró. Bár ha nem szólt még, a fene se tudja, zavarja-e tényleg.
2018. szept. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
74%

A párodnak kéne leállítania. Nem is biztos, hogy le akarja koptatni.

Miben nyilvánul meg a nyomulás?

Amúgy meg nem fejben dől el, kihez vonzódunk. Te is belezúghatsz olyanba, akibe "nem kéne".

2018. szept. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
A párod tudja, hogy munkakapcsolatnál többet nem akar. Ezt értem. De vajon a kollegina is tudja? Vannak nyomulós nők minden munkahelyen. Ha a férjedben maximálisan bízol, akkor az ő dolga lenne, hogy leépítse a kishölgyet. Valahonnan csak tudjátok, hogy nyomul. Én nem hagynám, beszélnék a helyedben a férjeddel. Az ördög nem alszik.
2018. szept. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
7.vagyok. Elírtam, a barátod, nem a férjed, bocs.
2018. szept. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
49%
Nem csinálnék semmit. Nem az én dolgom. A párodnak kell határt húzni. Ha nem teszi, akkor neked a pároddal van megbeszélni valód. Ha meg megteszi, akkor nem mindegy hogy rajong-e? Majd abbahagyja!
2018. szept. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
86%
Én páromra is nyomulnak a nők, mivel alapvetően kedves mindenkivel, és lehet félreértik. Amíg én úgy látom, hogy senkit nem bátorít, nem biztat és nem ad okot arra, hogy féltékeny legyek, addig tőlem ezrével is nyomulhatnak rá. A hűsége csak és kizárólag rajta fog múlni, nem az én hisztimen vagy akaratosságomon.
2018. szept. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!