Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ha igaz az, hogy egy együttélé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha igaz az, hogy egy együttélésben fontosak az azonos szinten levő anyagi javak, akkor hogy lehet hogy egy gazdag fiú évek óta együtt él egy nem túl gazdag családból származó, és annyira nem is szép (kalácsképű) nővel?

Figyelt kérdés

Egyre kevésbé értem a pasikat.

És ez a pasi nekem 10 éve azt mondta,hogy az a baj, hogy nem vagyunk egy anyagi szinten,pedig én szebb vagyok,mint az a nő.


2018. máj. 6. 12:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy te szebb vagy, de még sem tudod/tudnád azt nyújtani neki, mint az általad lekalácsképüzött nő.
2018. máj. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%

"Ha igaz az, hogy egy együttélésben fontosak az azonos szinten levő anyagi javak"


Helyesbítek: férfiaknál nem annyira jellemző az anyagi szempontból való párválasztás, mint a nőknél, ezért látni százszor több csóró nőt pasi mellett, mint fordítva.


"És ez a pasi nekem 10 éve azt mondta,hogy az a baj, hogy nem vagyunk egy anyagi szinten,"


Valahogy le kellett koptatnia, ezt találta erre alkalmasnak. Valószínűleg a kalácsképű hölgy sokkal jobb valamiben, mint te és nem éri meg a váltás.

2018. máj. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Én egy kicsit másképp fognám meg a kérdést.

Vannak emberek, akiknek fontos, hogy az anyagi javak azonos szinten legyenek (ez a felső tízezernél azért lehet érdekes kérdés, mert ők az átlaghoz képest jelentős többlettel rendelkeznek, és teljesen más világban mozognak).

Vannak emberek, akiknek pedig inkább az a lényeges, hogy az anyagiakhoz való hozzáállás legyen hasonló, például ha padlóra kerülnek, hogyan reagálják le, ha jön egy nagy veszteség, mit csinálnak, képeznek-e tartalékot, vagy inkább költekeznek ész nélkül, esetleg fukarak és ülnek a pénzükön, vagy úgy tudnak spórolni, hogy mellette azért jut a kötelezőn felül más dolgokra is. Ez sokkal inkább jellemző az átlag szinten lévőkre.

2018. máj. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%

"Helyesbítek: férfiaknál nem annyira jellemző az anyagi szempontból való párválasztás, mint a nőknél, ezért látni százszor több csóró nőt pasi mellett, mint fordítva.

"


Azért ebbe erősen közrejátzik az is, hogy a legtöbb pasi képtelen elfogadni, ha a párja jelentősen többet keres, mint ő.

2018. máj. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
miben?szexben?
2018. máj. 6. 12:42
 6/13 anonim válasza:
13%

Az együttélésben az a fontos hogy a pasi keressen eleget, nagyjából ennyi a szabály.


Teljesen általános a módos pasi csóró lány felállás.


Kérdező, amúgy felejtsd már el ezt a pasit.

2018. máj. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Úgy vagyok ezzel a pasival,mint Scarlett O'Hara Ashley Wilkes-szel.

Vagy: Tatiana Anyeginnel.

Felháborít,ha mással látom.

2018. máj. 6. 13:04
 8/13 anonim ***** válasza:
Mert csak a nőknek fontos a férfi anyagi helyzete, fordítva nem. Nekünk férfiaknak a személyiség jobban számít, valószínűleg ez utóbbiban ver rád az a lány.
2018. máj. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
10 eve nem birsz leszakadni errol az alakrol? Kezeltesd magadat.
2018. máj. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Nem igaz,hogy 10 éve nem tudok leszakadni.

sokáig eszembe sem jutott, csak most, hogy láttam mellette a kalácsképűt

2018. máj. 6. 14:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!