Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért akarja annyira a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarja annyira a barátom hogy én holnap délután a barátnőmmel legyek?

Figyelt kérdés

Azt mondta menjünk vásárolni még pénzt is akart adni. Mondtam hogy nem akarok menni ,majd szombaton erre ő elkezdi hogy hát menjek már mitcsinálok itthon unatkozok..

24n


2018. nov. 1. 19:28
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Gondolod, hogy ezt bárki meg tudja itt neked mondani?
2018. nov. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
:D
2018. nov. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Valakit oda akar hivni valamiert.
2018. nov. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
Vagy meglepit szervez, vagy addig visz helyetted valakit
2018. nov. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
Hát ha ennél tovább nem firtattátok, akkor kétlem, hogy jelentene bármit is.
2018. nov. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 he84 ***** válasza:
92%
Kérdezd meg tőle, beszéld meg vele, hogy miért akarja ezt.
2018. nov. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%
Végre egyedül akar lenni kicsit
2018. nov. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
72%
Én a helyedben megmondanàm neki, hogy rendben elmegyek, de messzirõl figyelném Ki megy fel hozzà. Az is lehet, hogy csak meglepetést szeretne neked szervezni vagy csak egyedül szeretne lenni.
2018. nov. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
93%
Ha neked fogalmad sincs, akkor mi honnan tudhatnánk? Kérdezd meg tőle, az a legegyenesebb. Felesleges találgatni. Egyébként, ha ennyire feltűnően el akar küldeni, akkor én nem hinném, hogy valami negatív dolog miatt teszi, mert akkor próbálná úgy intézni, hogy ne merüljön fel benned a gyanú sem, hogy készül valamire.
2018. nov. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy meg akarja kérni a kezed. Barátnőd elcsal egy moziba/plázába, ott lesz az egész baráti kör, és úgy.
2018. nov. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!