Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Elméleti kérdés. Nők, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elméleti kérdés. Nők, ha mondjuk,10 éves együttélés után, ahol már lenne gyerek is, a párotokról kiderülne hogy a múltban, súlyosan bántalmazott egy nőt, mit tennétek? Mi lenne a reakciótok?

Figyelt kérdés
2018. nov. 13. 19:14
 1/7 anonim ***** válasza:
#1
2018. nov. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
#2
2018. nov. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
És ha egy férfit? És ha a nőről derülne ki?
2018. nov. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%

Ha 10 év után derülne ki, akkor már önmagában emiatt is lapátra tenném...

Sok dolog közrejátszik a döntésben alapesetben. Pl. hogy milyen volt az a 10 év. Alapból nem húznám addig egy bántalmazóval szerintem.


Összességében 99%, hogy szakítanék vele. Kivéve, ha ő életem szerelme, példás családapa, és agresszivitásnak nyoma sem volt a kapcsolatunkban idáig. De akkor is érdekelne a háttersztori, hogy mi is történt pontosan.

2018. nov. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt hogy néhány hónapos együttjárás során ne szereznék erről tudomást. Természetesen nem hoznám ezt tudtára, viszont leépíteném a kapcsolatot.
2018. nov. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
10 ev utan ez mult mar nem szamot ha engem nem bant es nincs jel agressziora
2018. nov. 14. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sokmindentől függ... Bàr eleve kizàrtnak tartom, hogy egy ilyen dolog egy normàlis kapcsolatban 10 év utàn derül ki.

Amúgy pedig a reakcióm nagyban múlik a körülményeken. Miért bàntotta a lànyt, milyen mértékben stb... Pl ha lekevert neki 2 pofont mert mondjuk bàntotta a közös gyereket, vagy félrekefélt, vagy kiderült hogy a közös gyerek mégse a pasié...mégis a nyakàba lett varrva, ilyenek...ezért szerintem belefér ha kapott a csaj. De Ha mondjuk véresre verte, eltörte az orràt/ kezét/ làbàt stb, szerintem szakítanék. Mondom, nagyon helyzetfüggő.

2018. nov. 15. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!