Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nők, titeket ez zavarna?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, titeket ez zavarna?

Figyelt kérdés

Férfitársaim, ne olvassátok a kérdést, mert értelmesen nem tudnátok lereagálni.


Nos nőket szeretném kérdezni arról, hogy titeket zavarna, ha a párotok, pasitok, férjetek vagy ahogy tetszik, ülve vizelne? :D Mert én üllve szoktam, reggelente felkelek, full kómásan alig birok a lábamon állni nem még áljak vizelés közben is és ha már kényelmesen leültem egyúttal megmosom a fogam is. Nem tehetek róla, nagyon megszoktam, semmi kedve hajolgatni le hajtani felhajtani a wc üllőkét inkább ráüllök és közbe videókat is szoktam nézni :D


Nagyon zavarna ez titeket?



2018. dec. 13. 12:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Párom is ülve pisil, legalább nem megy félre félkómásan ha kibotorkál. :D Nagyapám volt olyan, hogy utána naponta háromszor kellett takarítani, szóval ismerem a másik végletet... inkább ez.

Nem attól lesz férfias valaki, hogy milyen pózban pisil, arról nem is beszélve, hogy nem nyitok rá, hogy ellenőrizzem, szóval nem is feltétlenül kell róla tudni.

2018. dec. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Az én párom is ülve szokott néha. Nem zavar. 21/N
2018. dec. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A párom itthon mindig ülve pisil. Jártam már olyan pasis lakásban, ahol bűzlött a wc a húgy szagtól, elkapott a hányinger attól is, hogy bemenjek, pedig alapvetően igényes férfiak lakták és a lakás többi része is rendezett, tiszta volt. Én erre itthon nem vágynék, de szerencsémre a páromnak is az az elve, hogy amit ő takarít, ott ülve pisil. :) (Persze nem ő takarítja, de örülök, hogy így gondolja, egyáltalán nem negatívum ez részemről, sőt...)
2018. dec. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!