Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nők, ha egy nektek tetsző...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ha egy nektek tetsző férfinak testszaga lenne, zavarna titeket? Vagy esetleg megszoknátok?

Figyelt kérdés
2018. aug. 17. 16:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%
Nyilván zavarna, de erre találták ki az izzadásgátlót és a zuhanyt.
2018. aug. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ha mindig izzadt lenne, akkor igen.
2018. aug. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Az exem oltári büdös volt zuhany után is. A parom meg egyreszt nem izzad ha picit megis meg azt az illatot is imádom.
2018. aug. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
27%
Zavarna, cucu, ahogy téged is.
2018. aug. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
62%

Én imádtam az exem és a volt férjem illatát, mert nekem az volt, hiába izzadt, mint az állat, sohasem zavart, sőt... mint, egy kis perverz direkt beleszagiztam a hónaljába, mert az olyan jó volt. :)


Szerintem, ha nem tetszik a testszaga az már egy jelzés, olyan hapsit nem választok.

2018. aug. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
25%

Zuhanyzas utan dezodor. Torulkozocsere. Ha feherember,akkor ez eleg ahhoz,h ne legyen budos.


Aki bejon,azt nem erzem budosnek. Akinek bejossz,az nem fog problemazni az izzadasodon.

2018. aug. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
55%
Na bsszátok meg, ezért igénytelenednek el a pasik. Köszi nektek. Miattatok van tele a BKV büdös parasztokkal.
2018. aug. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
74%
Drága #7... :DD Azért, az igazsághoz hozzátartozik, h egyik párom sem volt igénytelen: napi egy-két zuhanyzás teljesen egyértelmű, plusz tiszta ruha, esetleg dezodor (bár, sztem ez teljesen felesleges normálisan izzadó tiszta embernél). És igen, mindenkinek más illata van, aki szagos, az vagy nem tisztálkodik, vagy vmiért nem jön be. Ennyi.
2018. aug. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ mi az oka.


Ha meló/sport után büdösen esik haza és gyors zuhannyal korrigálja azzal semmi gond.


Ha rendes tisztálkodás és dezodor használat mellett érzem és nem tetszik az alaptestszaga az nálam váló ok. Nem illik hozzám.

Akivel összeillünk annak tetszik az illata.

2018. aug. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tetszik az illata, akkor nem jövök vele össze. Állítólag a szaglás is segít a párválasztásban.
2018. aug. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!