Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ha antibiotikumot szedett a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

TheCilOo98 kérdése:

Ha antibiotikumot szedett a párom és az üti a fogamzásgátlót, és ma kellett volna neki megjöjjön, de ez nem történt meg, akkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
Most komolyan kérdezem, nem akarunk még gyereket és óvszert is használtunk, szóval ha valami véletlen folytán, akkor így sikerült akkor mit lehetne tenni?

2018. dec. 18. 20:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
Már semmit, ha netán terhes. Baba vagy AB.
2018. dec. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha gumit is használtatok nem kell aggódni. Csináljon egy tesztet. Pár nap késés teljesen normális bármikor, és ezer oka lehet.
2018. dec. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
34%

Így van, pár nap csúszás belefér.


Aztán ha karácsonykor se jött még meg akkor csináljon egy tesztet, és ha terhes akkor a legszebb karácsonyi ajándékot kapod majd.

2018. dec. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha használtatok óvszert, nem lesz gond nyugi!

A 7 gyógyszermentes nap bármelyikén megjöhet neki. Lehet bekavart a betegség. Ha már elkezdi szedni az új levelet, és még mindig nem jött meg, csináljon tesztet!

Szerintem véletlen folytán sem lesz így terhes. De ha mégis akkor elmegy a nőgyógyászhoz és megbeszélik a továbbiakat. Illetve ti is megbeszélitek mi legyen.

N

2018. dec. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
#3: Írta hogy nem akarnak gyereket. Akkor mi a francnak kell már megint kötekedni hogy a legszebb karácsonyi ajándékot kapná? Itt direkt ilyen rosszindulatúak az emberek?
2018. dec. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
5%

Ha óvszerrel besikerült, akkor csak ki kell dobni. (mármint a csajt)

32/f

2018. dec. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
16%

Csinàljon a csajod terhességi tesztet, ha pozitív, iràny a doki. Ha az is megerősíti a terhességet akkor a lehető leghamarabb kezdjétek intézni az abortuszt, nehogy kicsússzon az időből. Amúgy pàr nap késés belefér. Nekem maradt màr ki 3-4 hónapot is. Sok oka lehet, nem csak terhesség. Szerencsère én se voltam az.

Aki pedig azt mondta hogy legszebb karàcsonyi ajàndék lenne az nem normàlis. A kérdező közölte hogy nem akarnak gyereket. Nyilvàn nem ajàndék lenne az embrió hanem egy probléma amit meg kell oldaniuk. Miért kell màsoknak rosszat kívànni?

2018. dec. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

#7: Olvasd már el normálisan a kérdést! Fogamzásgátlót szed a párja! Akkor szerinted hogy jön ide hogy neked 3-4 hónapot kimaradt? Fogamzásgàtló szedése alatt elég furcsa lenne ha hónapokig nem jönne meg. Plusz az se normális hogy neked ennyi ideig nem jött meg.


Kérdező! Máskor ilyen jellegű kérdést vagy a nők egészsége, vagy a fogamzásgàtlás kategóriába írj ki. Ugyanis itt a többség azt se tudja miről van szó.

2018. dec. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én si gyógyszert szedek, és nekem is késik néha pár napot, egyszerűen így jön ki néha a lépés. Pl ha antibiotikumoz szedett, akkor gondolom beteg volt. A betegség lazán eltolhatja egy kicsit a ciklust. De a stressztől is lehet.
2018. dec. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Nyolcaska, tanulj meg olvasni és szöveget értelmezni. Annyit írtam, hogy sok oka lehet a késésnek(nem kell rögtön a legrosszabbra gondolni, hogy terhes. ) Pàr nap plàne belefér. Sehol nem írtam, hogy egészséges a több hónapos kimaradàs, ne hallucinàlj meg ne kötözködj .
2018. dec. 19. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!