Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi a teendő haa menstruáció...

Mi a teendő haa menstruáció közben már el kell kezdenem a fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés

Pontosabban: Hétfőn fogyott el az előző levél és csak pénteken jött meg. Hétfőn pedig kezdenem kellene a következőt úgy, hogy még megvan. Nem írnak semmit a betegtájékoztatóban, így nem igazán tudom mi a teendő.

Előre is köszönöm♥



2018. dec. 15. 07:54
 1/3 anonim ***** válasza:
66%
A betegtájékoztatóban világosan benne van, hogy 7 nap szünet után kell a következö levéllel elkezdeni. Az teljesen mindegy, hogy van-e vérzésed vagy sem (ami mellesleg NEM mensturáció, ahhoz semmmi köze sincs!).
2018. dec. 15. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, el kell kezdeni. Utána pár napig még vérezni fogsz, nyugi ki tud ürülni rendesen. Nem szabad megvárni, míg magától elmúlik.
2018. dec. 15. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A 7 napos szünetet követő 8. napon folytatni kell a szedést, akkor is, ha még van vérzés. De egyébként nekem úgy rémlik, hogy a legtöbb betegtájékoztatóban ez is benne van. Legalább is eddig vagy 4 fajtát szedtem az életemben, mindegyikben benne volt. Lehet pont a tiédben nem.
2018. dec. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!