Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Jó ötlet haza vinni a barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet haza vinni a barátnőm?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel együtt vagyunk mar egy ideje de eddig csak en mentem hozzájuk és mar a szülei is kerdezoskodtek hogy mikor jön mar hozzam a lányuk. Ahol elek ott a szobámban nincs fűtés, éjszakánként egerek mászkálnak a falban és a fürdő egy kész káosz , ezt ugy kell érteni hogy tiszta penész az egész és undorító. A barátnőmnek elmondtam mindezt és azt mondta hogy nem érdekli csak had lehessen velem tobbet mivel en csak Ritkán alhatok ott. Nincs ajtóm , se ablakom. Nagyon szegyenlem ezt nem csak előtte hanem mindenki előtt mert ez előtt normális körülmények között éltem. Köszönöm valaszaitokat.

2019. jan. 13. 23:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%

Nem biztos hogy jó ötlet akkor sem ha a barátnődet nem zavarná.

Miért kerültél ilyen helyzetbe? :(

2019. jan. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Kikkel laksz ott,a családoddal ? Hány évesek vagytok ?
2019. jan. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem jó ötlet.

És tudod miért nem?

Azért, mert azon fogsz kattogni, hogy vajon mit szól, vajon undorodik-e, utána vajon akar-e még téged úgy, ahogy eddig? És ez nem jó. Feszült lehetsz tőle, ami kihat majd rá is.

Én nem javaslom.

Akkor vidd haza, ha te úgy érzed, hogy szeretnéd. Mondd el neki nyugodtan, hogy szégyelled ezt és nem tartod jó ötletnek.

Azért vidd haza, mert te azt szeretnéd és ne másért.

2019. jan. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Anyukám el ment és apamhoz kerültem, ahol ez az éles váltás várt.

Azért beszéltünk erről a barátnőmmel mert több időt szeretnénk együtt tölteni mivel nem egy városban élünk.

2019. jan. 13. 23:51
 5/19 A kérdező kommentje:
En is szeretném haza hozni mivel csak ez az egy mód van arra hogy tobbet legyünk együtt és be vállalnám azt is hogy szégyenkezzek mert szeretem és szeret
2019. jan. 13. 23:53
 6/19 A kérdező kommentje:
18 évesek vagyunk
2019. jan. 13. 23:53
 7/19 A kérdező kommentje:
Apám , a nője és annak a lánya
2019. jan. 13. 23:54
 8/19 anonim ***** válasza:
81%
Hmm.. ne vidd oda szerintem.Inkább gondolkozz el azon,nincs-e valami ismerősöd,vagy haverod,ahol van egy felesleges szoba,ahol néha együtt tudnátok lenni.
2019. jan. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
49%

Mielőbb költözz el? Hogy tudnak emberek igy élni,sose értem meg az egy dolog h vki szegény,de ez nem hozza azt magával h igénytelen is.

58N

2019. jan. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Talán egy próbát megér ottalvás nélkül. Ha szeret nem fog elítélni amiért így élsz, de azért ne aludjon már a hideg szobában. Nekem érzelmi szinten sokat jelentene, hogyha a rossz körülmények ellenére is beengedne egy kicsit az életébe.
2019. jan. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!