Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lányok, nők! Ütött már meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Ütött már meg titeket férfi?

Figyelt kérdés

Ütött már meg titeket férfi? Ha igen, milyen helyzetben? Korotokat kérlek írjátok oda.

19/L



2019. jan. 31. 23:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
85%

Soha nem ütött meg senki, ( és egyébként semmilyen indoknak nem szabad lennie, hogy egy férfi megüssön egy nőt. Kiabáljon vele, veszekedjen, de ne legyen állat)

35N

2019. jan. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
78%

Igen,a babánkat is,ott vége is lett.. :(

36N

2019. jan. 31. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
77%
Csak vérbe forgó szemekkel, ökölbe tett kezekkel az arcomba mászva állt előttem mindig, mondván, hogy majd jól szájonbsz. De csak falhoz bszott, meg lökdösött.
2019. febr. 1. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
apám, pedig már felnőtt vagyok.
2019. febr. 1. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Igen, bátyám vert rendesen mikor kicsi voltam. Eleinte beleverte az orrom a földbe meg addig ütött míg nem kaptam levegőt a sírástól de aztán ezek átfajultak aranyos bunyózássá mikor normálisabb környezetbe kerültünk és már őt sem verték a szüleink.

Akkor 5-től 8 éves voltam.

19/l

2019. febr. 1. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az öcsém :D
2019. febr. 1. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Apám, amint lehetett, el is költöztem otthonról. Párkapcsolatban hamar észrevettem a jeleket, ha valaki erre hajlamos lett volna, így még mielőtt megtörtént volna a baj, leléptem. Gyerekként nem volt választásom, felnőttként már van.


26/N

2019. febr. 1. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekként igen.Akkor nem tartottam annyira gáznak, mint most.Ha manapság megütne egy férfi, az lenne az utolsó alkalom, hogy látott, de előtte jól fejbeb*sznám én is.
2019. febr. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Első baratom amikor ott hagytam. Amúgy is egy önző agresszív brom volt. Az volt neki az első meg az utolsó. Meg is kapta a magáét!

N26

2019. febr. 1. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Ütés nem volt, csak rángatás. Egy exem. Szakítottam vele, de nem tudta ezt feldolgozni, hívogatott, zaklatott, időnként az utcán követett. Egyik ilyen követésből az lett, hogy megállított, nem hagyott továbbmenni, majd elkezdett rángatni is...
2019. febr. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!