Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nők/lányok! Mit gondoltok, mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők/lányok! Mit gondoltok, mi a legidősebb kor, amikor még belefér, hogy egy férfi/fiú még valamelyik szülővel él együtt?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 1. 21:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
25
2017. ápr. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
12%
Attól függ, ha egy dollármilliárdos fiáról van szó, akkor még az 50 éves kor se sok nekik xD
2017. ápr. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%

Ez élethelyzettől függ.

Nőként 18-28 éves koromig külön laktam, egyik szülőm halála után költöztem haza, hogy a másik ne legyen egyedül.


Nem tudtam, hogy ciki vagyok :(

2017. ápr. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
54%
70
2017. ápr. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
20%
Ez nem a férfi életkorától függ, hanem a nőétől. A 21 év alatti lányokat még nem érdekli, hogy a pasijuk hol lakik, viszont az idősebb lányoknál ez már erős minusz tud lenni a férfi életkorától függetlenül.
2017. ápr. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
89%
Hát én 25 éves férfi vagyok, jelenleg a szüleimmel lakom, de laktam már pár évig külön is a saját lakásomban, jelenleg ki van adva. Az eddigiek során társkeresés szempontjából nem származott se előnyöm, se hátrányom abból, hogy éppen hol laktam. Azokat lányokat ez nem érdekelte, akikkel eddig találkoztam.
2017. ápr. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
87%
Nem kortól függ, hanem a körülményektől. Van, hogy ápolni kell valamelyik szülőt, vagy tegyük fel egy szakítás után hirtelen nem tud hova költözni és haza kell mennie. Vagy megtehetné, hogy különköltözik de anyagilag jobban megéri neki otthon maradni, amíg nem lesz barátnője. Így belefér.
2017. ápr. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
94%

Vannak tények, amik mellett nem szabad elmenni. Itthon egyedül albérletbe menni nem egy könnyű dolog. Ehhez kell egy jó fizetés azért, ami szerintem minimum nettó 150-200 között valahol, de sokszor még ilyenkor sem éri meg elköltözni otthonról, mert eléggé lehangoló a fizetésed felét albérletre költeni, és akkor még semmit nem ettél, semmit nem vettél. Vagy valami kis lyukba fogsz menni, vagy a környék necces, ha olcsóbb albérletről beszélünk.


Én úgy gondolom, hogy ma az elköltözés feltétele egy jól működő komoly kapcsolat. Két fizetésből albérletbe menni és megélni sokkal egyszerűbb.


Szerintem nem gáz a szülőkkel lakni még 40 évesen sem. Az nagyobb gáz, ha valaki nem kezd semmit az életével. Nem akar fejlődni, továbblépni, komoly kapcsolatra szert tenni. Szóval nem az a gáz, ha a szüleiddel laksz, hanem az, hogy ha morzsolod a napokat és nem történik semmi előrehaladás az életedben.

2017. ápr. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Én 19 éves korom óta élek egyedül, több okból sem költöznék vissza a szülőkhöz (messze is lakunk), viszont szerintem bőven vannak olyan helyzetek, amikor ez teljesen racionális döntés, és nincs is vele semmi gáz. Persze ezekhez alapvető feltétel, hogy a szülő(k) természete ezt lehetővé tegye. De ekkor szerintem a következő esetekben teljesen indokolt:

-Ha kellemesen nagy (és szeparált) a szülői ház, hogy egymás zavarása nélkül is lehessen élni

-Ha ez nem is áll fenn, de pusztán ideiglenes megoldásként laknak együtt, ameddig összejön a kezdőrészlet egy saját lakásra


27f

2017. ápr. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs ilyen. És ahogy már írták mások: nagyban függ az élethelyzettől.
2017. ápr. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!