Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lányok, nők, mi az a nettó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, mi az a nettó jövedelem, amit elvártok egy férfitól?

Figyelt kérdés

2019. febr. 18. 08:19
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
28%
Vidéki viszonylatban nettó 250e
2019. febr. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
26%
Netto 400-500
2019. febr. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
92%
Elvárni semennyit se. Ossza be úgy, hogy ő is kijöjjön belőle és ha elmegyünk valahova pár napra, akkor tudja fizetni a saját részét.
2019. febr. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
83%
Tudjon megélni. Nekem volt mind a két véglethez szerencsém. Őszintén boldogabb voltam az alacsonyabb keresetűnél. Ott nem kellett bizonyítanom hogy nem csak a pénz miatt vagyok vele. Meg nekem rosszul esett hogy éreztette velem hogy nem vagyok olyan tehetős. Míg én néha azt is meggondoltam belefér e most nekem 20 30 ezer plusz kiadás egy hónapban, ő egy napi szórakozásra elköltött 300 400 ezreket is ha úgy adódott.
2019. febr. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Amiket elvárok:

bejelentett állandó munkahely

ne szórja el a keresetét minden sz..rra (pl. cigi, alkohol és ne legyen szerencsejáték függő...stb.)

állítson fel egy fontossági sorrendet

tudjon spórolni, félretenni

fontos legyen számára az, hogy egy idő után saját lakást vásároljon majd a párjával

2019. febr. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
47%
Netto 300-400. Nekem is ennyi.
2019. febr. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
47%
komoly anyagi igények :D
2019. febr. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
90%

Netto 250-300 mar nagyon jo. Ha a felet bedobja a kozosbe, mar kenyelmesen megvan az alberlet, rezsi es a kaja ra eso resze, a maradekkal azt csinal amit akar, amig nem az van, hogy ho elejen elveri az osszeset, majd panaszkodik, hogy nincs penze.


En 4-500 kozott keresek, szoval nem hiszem, hogy ehhez kepest nagy igenyeim lennenek a parom fizeteset illetoen. Igazabol evekig eltem egy sraccal aki 140-et keresett, akkor is jol elvoltunk, sose volt problema a penzzel, mivel en kerestem tobbet, en adtam be tobbet, kajat, utazast en alltam, en tankoltam az autojat, stb. Ezt a rendszert csak azert nem szeretnem meg egyszer, mert szerintem mindezek utan igazsagtalanul lettem mindenbol kiforgatva, az utolso kavesbogret is megtartotta, es nagyon bant a mai napig, hogy ugy erzem, ki lettem hasznalva, mikor nagyon onzetlen voltam.


De a legfontosabb, ez keresettol fuggetlen, hogy dolgozzon, barmit is, csak csinaljon valamit, es ne koltson folos hulyesegekre mint cigi, pia, narko vagy epp lol skinek.

2019. febr. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
0%

Aha értem... egy nő "elvár" a férfitől egy jövedelmi szintet, de ha én férfiként annyit várnék el a nőtől, hogy legyen egy normális munkája és ne tőlem kérjen pénzt azért, mert hó közepére minden pénzét elköltötte, akkor én vagyok a rossz?!

Kettős mérce. Egy kapcsolat elején még oké, hogy a férfi fizet, de pár hónap után azért elvárható, hogy vagy felváltva legyen a fizetés vagy mindenki a sajátját.

2019. febr. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Jàruljon hozzà a kiadàsokhoz rendesen. Ha legalàbb keres annyit mint én azzal nincs gond mert összedobva kijönnénk belőle. Csak kecesebbet tudnànk félretenni. Èn 150 ezret keresek. Férjem 220 körül. Közös kasszàn vagyunk amit ő hozott fel először. Ő fizeti a megélhetèsünket, szórakozàst, én fizetem a megtakarítàsunkat. Az az én egész fizum minden hónapban.

A lényeg hogy dolgozzon és ne nekem kelljen eltartani is meg a megtakarítàsunkat is fizetni mert az nem megy.

2019. febr. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!