Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lányok nektek mi lenne érről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek mi lenne érről a véleményetek?

Figyelt kérdés
.ha párod családi vállalkozásban dolgozna de fizut nem kp.ban kapná. Más fix bevétele lenne havi 150e ft..
2019. febr. 22. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi az a más fix bevétel?
2019. febr. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hogy kapnà ha nem kp-ban? Bevásárolnak neki vagy el nem tudom képzelni.
2019. febr. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi lenne, ha nem kérdeznéd meg ugyan ezt 223762246238746329479237492374293847239 alkalommal még?


Mindenkit zavarna, ha a párja úgy dolgozna, hogy nem kapna rendesen fizut, hanem himihumi dolgokat kapna a szüleitől a munkájáért cserébe. Ez így több szempontból is nagyon nem jó. Nulla önállóság és valószínűleg szimplán feketén is dolgozik.. nagyon gáz az egész.

2019. febr. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretnék más szüleitől függni. Mégis hogyan haladna így előre a kapcsolat? Ha közös otthont akarunk venni akkor majd anyuka apuka kiválasztja és megveszi? Ne már.. Alapvetően sem nagyon tolerálom, ha a szülőknek bármilyen beleszólása van két felnőtt ember életébe.

Én is dolgozom a családi vállalkozásunkban is, de tök egyértelmű volt mindenkinek, hogy fix összegért jöhet csak szóba. Illetve szeretem, hogyha a munkámat valóban megfizetik. Ezt elég nehéz kajában, bevásárlásban vagy ilyesmiben kiszámolni. Ha mondjuk csak a kiadásaimat meg a kis életemet fizetik az nem egy nagy összeg. Egy százasból vígan eléldegélek, de azért rosszul esne ha csak ennyit keresnék. Félretenni miből fogok?

Szóval ez úgy ahogy van több sebből vérzik. Én nem tudnék tervezni olyan emberrel aki ebből él. Ez kb az a kategória, mintha egy 14 éves kisfiúval élnék együtt akit a szülei tartanak el. Jó, hogy van más bevételed, de nekem zavaró ha a szülők ennyire belefolynak a közös életbe.

2019. febr. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem lennek egyutt vele, max szexpartner lehet, ha jo fej es jol nez ki.
2019. febr. 23. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!