Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti mit gondolnátok erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit gondolnátok erről?

Figyelt kérdés

Most nem konkrét esetről beszélek:

ha van egy lány és a barátnője és történetesen együtt bulizunk valahol és észlelem, hogy az egyiknek bejövök, de nekem jobban a másik lány tetszik és megpróbálok rá nyomulni, de visszautasít. Emiatt a másik lánnyal (akinek észlelhetően bejövök) próbálkozok.

Ebben a helyzetben, ti, a második lány helyében, nem éreznétek szarul magatokat? Nem lehet, hogy az első lány azért utasít vissza, mert "átenged" a másiknak? Nálatok is van olyan, hogy kiszemeltek valakit és "lestoppoljátok" a barátnőitek elől?


2018. márc. 7. 13:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én annál intelligensebb vagyok, hogy stoppoljam a pasikat a barátnőim elől, nem csinálok ebből versenyt.

De alapból egy kaki helyzetnek tartom, ha valaki elutasítás miatt próbálkozik annál, aki kevésbé tetszik neki, csak azért, mert onnan kap pozitív visszajelzést. Ez gáz.

Én tartom magam annyira, hogyha egy barátnőm lepattint egy srácot és az nálam is elkezd próbálkozni, akkor már csak azért sem állok le vele.

2018. márc. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én ezt annyira megalázónak érezném, hogy lepattintanám a srácot.
2018. márc. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, én is annak érzem, de így meg rögtön, tök tudatlanul választanom kell, mert ha az egyiknél nyomulok, azzal örökre kilövöm a másikat...
2018. márc. 7. 14:09
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy átenged, de nem tudnék olyan férfit komolyanvenni, aki a barátnőmre ráindult... Velem nem volt ilyen, de az ismeretségi körben volt rá példa. Az első csajszi idővel mégis bepróbálkozott, mikor összejöttek –sikeresen...
2018. márc. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
És ha visszautasít abbol sincs semmi.Teszel még egy próbàt leveszed a labàrol màr ha komoly kapcsolatot szeretnél.Mert ha rsnyomulsz a bnőre aki nem jön be akkor az a csaj aki tetszik nem fog komolyan venni .
2018. márc. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Volt régen ilyen de nem hittem a kapcsolatunkban plussz 0önbizalom .Csak ezért engedtem àt a bnőnek de megbàntam később .
2018. márc. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!