Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Azok a férfiak, akik elvárják,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a férfiak, akik elvárják, hogy főzzenek rájuk, azok mit adnak bele a párkapcsolatba?

Figyelt kérdés

Tehát mi a "férfi" megfelelője annak, hogy naponta minimum 2 órát azzal tölt a nő (8 órás műszak után), hogy ők ki legyenek szolgálva? A férfi takarít ilyenkor? De azt se kell naponta, hanem mondjuk hetente 2x.

Mit csinálnak a férfiak?


2019. márc. 13. 15:51
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
29%

Én nem várom el, hogy főzzön a nő, de szeretem, ha tud. Ki ne örülne egy jó linzernek? Amúgy például azt adom bele, ha már ilyen adok-kapok játék van, hogy lazán kifizetem a takarítónőt, meg bármelyik mesterembert, ha valami elromlik. Ja, és még el is tudunk utazni Balira.

Elég lesz, hercegnőm?

2019. márc. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
57%
Bocs, hogy nőként válaszolok, de azért az a napi 2 óra rengeteg, mit főzöl ilyenkor? Egy egyszerűbb kaja megvan 40 percen belül, akinek nincs ideje órákat főzőcskézni hétköznap az ne mártírkodjon, hanem keressen könnyebb, gyorsabb recepteket, ennyi. Nálunk amúgy én főzök, de a páromnak soha nem kell szólnom házimunka miatt, ő is ott él, így alap szűmára, hogy magától kibveszi a részét és takarít, mosogat, mos, vasal, pucolja a fürdőt ha kell. Életképes, normális felnőttnek ez természetes, jól kell választani és nem beérni az első szembejövővel, ennyi az egész.
2019. márc. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes kérdés ez :D Én úgy vettem

Észre, sok meg az a férfi, aki úgy gondolja bármilyen helyzet is áll fent (tehát a no ugyan olyan munka időben dolgozik) akkor is vannak olyan feladatok, ami a no dolga. ( főzés, takarítás)

De találkoztam nem eggyel, akinek patika lakása volt, tudott főzni és elvárta, hogy én is tudjak, de a feladat megosztott volt. ( tény: kert nélküli társasház vagy hasonló... műszaki feladatok max az autora terjedtek ki, amihez én személy szerint értek, tehát az is annak a feladata volt, akinek épp ideje volt.)

De sok olyan férfi van, akik nem tudnak főzni, és nyilván a melléjük választott nőnek kell. Ebben az esetben én két dolgot tapasztaltam, ahogy fent említettem . Vagy segít takarítani, vagy úgy gondolja, hogy teljesen ezek a no feladatait képezik.

Az viszont más dolog, mikor a no épp nem

Dolgozik, ott úgy gondolom, főzés, takarítás nyugodtan rá maradhat. Végülis a kettő kb egy időt tesz ki egy munkahellyel. Gyerekem nincs, szóval

Abból a fellallasbol, hogy van gyerek is, nem tudok tapasztalatot mondani. De amit fent írtam, úgy tapasztaltam eddig, hogy ezek az elvárások lehetnek. Tehát ott a fizetést adjak, plusz lakást, ha már van. De ez teljesen változó lehet a férfiak körében :)

2019. márc. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:
20%
Hogy mit adnak bele a párkapcsolatba? A farkukat...
2019. márc. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
2019. márc. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
91%

Nálunk a "férfi" eleve 2 órával többet dolgozik, mint én. (én 8at, ő 10et)

El nem várja, hogy főzzek rá, de nyilván szereti és jól esik neki, illetve én szeretek róla gondoskodni :) Amíg főzök, ő játszik, vagy tanul a gyerekkel (nem közös). Egyébként meg ha már elegem van az egész főzőcskéből, akkor elvisz vacsorázni, vagy rendelünk vagy ilyesmi. A múlt héten egyik este nagyon fáradt voltam és mondtam, hogy utálom már, hogy ennyi dolgom van még munka után-erre azt mondta: akkor dolgozz kevesebbet! Majd én dolgozom :)


De úgy érzem a miénk egy ideális kapcsolat. Sajnos ahol elvárások vannak, azt már régen megette a fene szerintem...

2019. márc. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
81%

Nőként mondom, hogy én szeretek főzni, ez biztos nem lenne elvárás a férfi részéről. Kétszer-háromszor szoktam főzni egy héten menüt, amit megbeszélünk, amibe persze ő is segít. Nem érdemes minden nap főzni. Ugyanakkor elismerem, hogy férfiként ő jobban csinál bizonyos leveseket, burgonyás ételeket és akkor én vagyok a kukta, ő a főszakács, közben simizni is szoktam :)

Igen, meg szoktuk beszélni a párommal, hogy ki mit csinál meg otthon úgy, hogy vannak részek, ahova csak minimálisan nyúlunk, pl. számítógépek környéke.

2019. márc. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 anonim ***** válasza:
6%

Mi a fene bajotok van már a főzéssel lányok ? Ugyan olyan önellátási skill, mit az, hogy mosogatok utána vagy kimosom a ruhám, kitakarítom a hajlékom. Szerintem aki nem akar főzni, az nagyon enni sem akar. Szégyenletes ez a hozzáállás.

32/f

2019. márc. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 A kérdező kommentje:

Eddig nem igazán jött válasz, hogy a férfi mit ad cserébe.

:D Gondoltam, hogy ez lesz.

2019. márc. 13. 16:14
 10/58 A kérdező kommentje:

# 8

Ezt miért nekünk, nőknek mondod?

Itt a férfiak azok, akik nem akarnak főzni és elvárják, hogy a nő csinálja.

2019. márc. 13. 16:15
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!