Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezért nincs értelme párkapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezért nincs értelme párkapcsolatba bonyolódni olyan férfivel, akinek vannak gyerekei?

Figyelt kérdés
Olyan példákat láttam eddig,ami talán jól sült el,hogy a férfi mikor új nőt talált,a férfinek,meg a nőnek is voltak gyerekei.Az most lényegtelen hogy velük éltek,vagy csak az egyiknek a gyerekei.Viszont olyat én még nem láttam,ahol a férfinek voltak gyerekei a volt feleségtől,az új nőnek nem,mert pl. az új nő nem is akart,és hogy ebből nem volt konfliktus.Olyan gondokra gondolok,mikor a volt feleség forr a dühtől,és a gyerekeket felhasználva próbál alátenni az új kapcsolatnak.Anyagilag,mindenhogyan,tudva azt,hogy a férfinek a gyerekei nagyon fontosak.Gyerektartáson felül még több pénzt,az egyik gyereknek ez kell,a másiknak az,állandó telefon hívogatások,ami mindig a gyerekre van fogva,ezáltal ugrik egyből a férfi,volt feleség az új nő ellen hangolja a gyerekeket,aztán mivel általában ő marad a gyerekekkel a régi lakásban,a férfi meg az új nőnél lakik,vagy valami albérletben,mert javarészt mindent a volt családjának otthagyott,az új nővel jóval nehezebb az anyagi megélhetés,ez meg aztán hozza a további konfliktusokat az új kapcsolatban.Nem beszélve arról,hogy a volt feleség mivel állandóan telefonál,esetleg a gyerekekkel zsarolja a férfit,mit kell lenyelnie folyamatosan az új nőnek ? Hogyan lehet ezt eltűrni hosszú távon ? Jól látom a dolgokat hogy az ilyen kapcsolatok halott ügyek,normális nőnek ez nem való ? Csak azért kérdezem mert láthatáron lenne egy ilyen férfi,de nagyon nem szeretem a problémás eseteket,és elriaszt hogy vannak gyerekei,akik miatt állandóan hazaugrál a volt feleséghez,bár még friss a válás.A gyerekek 11, 16,20 évesek.Főleg a 11éves miatt tud kitalálni dolgokat a nő.Én csak mint külső szemlélőként látom ezt a dolgot,ami nekem annyira nem tetszik,mert belegondoltam hogy ha kapcsolatban lennék ilyen férfivel,ha éppen szexelünk,vagy éppen kikapcsolódunk valahol,jön egy telefon,és a férfi kámforrá válik.Én nyugodt életet szeretnék,ezt tudom.Olyat akinek fontos vagyok.Ti hogy látjátok ezt,mi a véleményetek erről ? Kíváncsi vagyok tapasztalatokra is mindenféle szemszögből,akár volt feleség,akár új nő,akár olyanra akinek a családjában van hasonló szitu,vagy elvált férj.Családi kapcsolatokba néha benéztem,ott voltak ilyen jellegű problémák.
2018. nov. 28. 00:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%

Ha nem tudod elfogadni, hogy egy férfinek válás után is fontosak a gyerekei, ha a volt feleséget csak úgy látod, mint egy gonosz boszorkányt, aki azért telefonál, hogy az új nőt bosszantsa, véletlenül sem azért, mert esetleg megbeszélnivaló van a gyerekkel kapcsolatban, akkor neked nem való ilyen férfi. De van sok olyan férfi is, aki a válás után rá se néz a saját gyerekére, gyerektartást sem fizet, vele biztos nem lenne gondod.


Mi a férjemmel mindketten elváltak voltunk, így mi tudjuk mit jelent ez a dolog.

2018. nov. 28. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
1-es : na azért hagyjuk ezt mit hogyan látok,mert javarészt abból merítettem eddigi tudásomat ezzel kapcsolatban,amit másoknál láttam,nem képzelek be magamnak semmit.
2018. nov. 28. 00:29
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyi, ki hogy áll hozzá a dologhoz. Szerintem jó ha egy apa odafigyel a gyerekeire a válás után is.


A leírt fontosabb dolgokra reagálva:

Attól mert a nő követelőzik ha nem ad több pénzt akkor nem láthatja a gyerekeket stb, ilyen nincs! Meg van határozva bíróságilag, hogy x idő az apáé. Fizeti a gyerektartást szóval a láthatást is be kell tartani.


Adjon több pénzt, vegyen a gyerekeknek ezt azt : Ezzel az exnejem is bepróbálkozott, megmondtam hogy a két gyerek minden kiadását fedezi a pénz amit adok (125E ft), tanuljon meg gazdálkodni. Ha nem jönnek ki hó végén magára vessen. Ennek ellenére ajándékba szoktam nekik venni ezt azt.


Telefon hívogatások nem voltak, de megoldanám úgy mint bármikor, telefon lenémít, figyelmen kívül hagy, stb, majd megunja!


Gyerekeket senki ellen nem lehet hangolni, nem hülyék, legalábbis az enyémeknél ez nem működött... Tudják ők, hogy van a mondandó mögött valós dolog vagy nincs.


Az pedig hogy valaki hagyja magát zsarolni, nem tud nemet mondani... Hát no... Az már az ő hibája!

2018. nov. 28. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Egyik barátnőmnek a szülei váltak el, az apja gyerek nélküli nővel jött össze már jópár évvel ezelőtt, simán megvannak azóta is, most alapítanak családpt.

Mivel zsarolta volna az exfeleség az apát? Anyagilag mindketten jól álltak, nem ment gyerektartáson a vita, a gyerekek néha hívják az apát hogy valamiben segítsen, de nem az anyjuk buzdítja őket erre. Barátnőm már nagykorú volt mikor elváltak, valahogy 20 fele, de az öccsei kb 12-14 fele voltak úgyhogy még viszonylag kicsik voltak. Amúgy értelmes nő szimplán nem keseríti meg az exe életét, ebből nem következik hogy akkor gyerekes apát kerülni kell.


Saját példa nem teljesen ilyen, apám úgy lelépett a gyerektartást se fizette, anyám papírozta le neki hogy mintha adná, hogy ne legyen ebből jogi dolog. Az új barátnőjének nincs ilyen baja hogy ugrik a gyerekek miatt vagy az exfeleség megkeserítené az életét, konkrétan nem is érdekli hogy vannak gyerekei. Kb úgy él vele a csaj mintha gyerektelen férfival lenne. Úgyhogy 2 példát is tudok ahol a gyermektelen nő jól járt a gyerekes férfival, habár az első esetben most éppen úton van nekik az első közös baba.

2018. nov. 28. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nem írtad hogy hány éves vagy és szeretnél-e gyereket.

Fiaral gyeektelen nőnek nagyon rossz ötlet összeállni egy 3 gyetekes elvált férfival. Az wx tényleg pokollá teheti az életedet (ha akarja)

2018. nov. 28. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

a fő kérdésedre válaszolva: igen.


nálam belejátszott az is, hogy a terhesség-szülés-gyereknevelés hármast egy olyan férfival szerettem volna lebonyolítani, aki szintén először csinálja, nincs belefásulva, stb.

2018. nov. 28. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Az se jobb, ha a nőnek is van gyereke. A kolléganőm ezért is válik, másodszor. Az ő gyerekére úgy néz, mint valami élősködőre, minek neki megint cipő, miért eszik ennyit... Mikor az ő gyereke náluk van, akkor Kinder Maxin meg Kubun él három napig, de azt a nevelt gyerek csak nézi.

A pasi fia 10 évesen kapott már új mobilt, tabletet, laptopot, 40-50 ezres játékokat, márkás ruhákat.

A legnagyobb poén, hogy közös kasszán vannak, és egy hónapban a férfi komplett fizetése is elmegy a saját gyerekére, a kolléganő tartja el.

Beleunt, mert az évek alatt egyre rosszabb lett. Most jutott oda, hogy váljanak el.

2018. nov. 28. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem az a normális, ha a férfinak fontosak a gyerekei és rohan hozzájuk ha bármi bajuk van, együtt vannak karácsonykor, szülinapjan, ha beteg, ápolja. Épp ezért nem kezdek sem gyerekes sem elvált férfival. Mert ha jó apa, akkor a gyerek az első, nekem ez nem férne bele, hogy ennyit van más családdal. Ha meg rossz és leszarja akkor még ezért nem kellene, mert jellemtelen ember. Elvált se jöhet szóba, azt akarom h mindent velem éljen meg először.
2018. nov. 28. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Leginkább 3-assal értek egyet.

Egyetlen gondolatát árnyalnám:

"Attól mert a nő követelőzik ha nem ad több pénzt akkor nem láthatja a gyerekeket stb, ilyen nincs! Meg van határozva bíróságilag, hogy x idő az apáé."

Ez nem ilyen egyszerű. Heti egy nap egy gyerekét szerető embernek nagyon kevés - és általában ennyit kap. Tehát a férfi keresi az alkalmat, hogy délutánonként még egyszer-kétszer ő hozhassa el óvodából/iskolából a gyereket, nála tölthesse a délutánt és este vinné a gyereket az anyjához. Nos, ez az, amit a volt feleség, ha akar, enged, ha nem akar, nem enged. Akkor se, ha a gyerek zokog az apja után. És ez remek zsarolási potenciált jelent neki.


Kérdező, persze a te helyzeted azért egész más.

A 16 és a 20 éves gyerek egyedül intézi a dolgait, akkor megy az apjához, amikor akar. De a 11 éves is egyedül mehet iskolába, különórára, edzésre, tehát ezek miatt ugráltatni a volt férjet igencsak átlátszó dolog. Az más kérdés, hogy a fentebb írt zsarolási potenciál ennyi idős gyereknél még működik (habár gyengébben, mint egy óvodásnál).


Kérdező, ha folyton hazaugrál a férfi a volt feleségéhez, én leginkább attól tartanék, hogy lelkileg még nagyon kötődik hozzá. Ez viszont joggal riaszthat el attól, hogy kapcsolatba kezdj vele.

2018. nov. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"De van sok olyan férfi is, aki a válás után rá se néz a saját gyerekére, gyerektartást sem fizet, vele biztos nem lenne gondod."


Na ilyen diszpeldany meg veletlenul sem kellene.

2018. nov. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!