Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Érdekelne, hogy vannak-e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekelne, hogy vannak-e olyanok akiknek arab férfivel volt vagy van párkapcsolata? Ha igen, hogy működött/működik?

Figyelt kérdés
Van egy arab udvarlóm, libanoni. Nagyon tetszik, de sajnos a környezetem előítéletei által elbizonytalanodtam, hogy érdemes-e belekezdeni vele egy kapcsolatba. Remélem olvasok pozitív történeteket is.

2019. márc. 19. 18:53
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
35%
Remélem mész kifele innen, vele együtt.
2019. márc. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
82%
Ha van eszed nem kezdesz vele!
2019. márc. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
Sajnos el kell szomorítsalak, ugyanis nem megyek sehova. Ő jön.
2019. márc. 19. 18:58
 4/35 A kérdező kommentje:
Köszi a hozzászólásokat, de nem a kérdésemre válaszoltok,így nem túl hasznosak eddig. Konkrét helyzetekre, történetekre vagyok kíváncsi,olyanoktól, akik benne voltak már párkapcsolatban arab, elsősorban férfivel. Köszi!
2019. márc. 19. 19:05
 5/35 anonim ***** válasza:
96%

Van egy ismerősöm, évek óta Angliában él, ott ismerkedett meg egy arab férfivel, házasság, gyerek lett.

A férfi is ott élt évekig, de a hagyományokat, családot,

szokásokat hozta magával.

Válás lett a vége.

itthon is vannak válások, de a hagyományokat, kultúrát mindenki a sejtjeiben hozza magával, évszázadokon (ezredeken) keresztül kialakult szokásokon nem valószinű,hogy tud, és akar is változtatni.

Azért eléggé más az életfelfogásuk, mint a mienk.

Gondold meg ezt a kapcsolatot.

2019. márc. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
92%
Szóval ő jönne ide. Neki nem te kellesz, hanem az EU tartózkodásra engedély.
2019. márc. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 Karena26 ***** válasza:
88%
Személyes tapasztalatból mondom, hogy: Menekülj!!!
2019. márc. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 Evi1199422 válasza:
20%
Nekem pakisztani volt egyutt is voltunk szerettuk egymast.. de nekem nem jott ossze.. en azt hiszem mindegy a szarmazas.. nem igazan szamit ha szeretitek egymast es foleg ha o lehet az igazi szamodra, tehat ne hallgass senkire probald meg es majd ugy kiderul de ne a szarmazas iteljen meg lehetnek ok is jo emberek hiszen emberbol vannak ok is:)
2019. márc. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az unokatesóm ment férjhez egy arab sráchoz (egyiptomi volt konkrétan), nagyon nagy volt a szerelem, de a házasságkötés után elmondása szerint mintha megvadult volna a férfi.


A tulajdonának tekintette az unokatesómat, kötelezte a hijab viselésére, beleszólt az öltözködésébe, abba, hogy hová megy, majdnemhogy rabként kellett volna élnie othhon, nem engedte dolgozni sem (fodrász egyébként).


Amikor unokatesóm hazamenekült kb másfél év után, akkor meg több alkalommal majdnemhogy elrabolta a kislányt, unokatesóm szerint magával akarta vinni Egyiptomba. Nagy nehezen sikerült elválnia.

2019. márc. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%

Ne! Rettenetesen kétszínűek és alattomosak. Eleinte minden rendben, teljesen normálisak, jól beetetnek, aztán ha már megfogtak, akkor jön a fekete leves.

És ez nem csak a párkapcsolatokra vonatkozik, nekem a munkám során volt "szerencsém" arabokkal dolgozni. Semmibe nem nézik a "fehér embert".

Egy barátnőmet is megpróbálta egy arab csávó behálózni. Nagyon cuki volt, mindig hívta, apróságokat vett neki, folyton kedveskedett, teljesen az ujja köré csavarta. Aztán összeszedett egy német csajt és elment vele Németországba.

2019. márc. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!