Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Zavarja a nőket a fecske?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarja a nőket a fecske? Mióta? Mi a baj vele?

Figyelt kérdés

15 éve nem hordok fecskét, de pár éve lett egy, amit fél éve el is kezdtem hordani, és nem is értem, mi bajom volt vele eddig! Boxer nagyon lefoglalta a combomat, tényleg egy 2. nadrágként lehetett érezni, szűkebb nadrágban mindig felgyűrődött, csak a baj van vele. Főleg ha már kilazul a gumija, akkor a nadrágot lehúzva még az is képes lemenni térdig, pedig nem is akarom. Ellenben a fecskében hihetetlenül szabadnak érzem a combomat, úgy hordok alsónadrágot, mintha nem is lenne rajtam semmi. Méretem miatt nem is zavar, hogy elfér benne minden, így teljes életet élhetek. Tükörben is sokkal jobb néznem magam fecskében.

De itt jön be a másik része: nőknek mi a véleménye róla? Kissé mintha a boxer egyeduralmában élnénk. Vagy csak a strandon tilos a fecske?

28F


2019. márc. 24. 16:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem apam buggyos, kinyult fecskei jutnak rola eszembe, amikben 20 eve rohangalt otthon reggelente, de ha valami normalisat hord az illeto, azzal nem hiszem, hogy problemam lenne.
2019. márc. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarja őket! Én sose hordtam boxert, a kisfecskét tartom kényelmesnek meg jobban is érzem magam abban. A bő boxer tényleg olyan mintha a nadrág alatt lenne egy plusz rövidnadrág.
2019. márc. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs bajom vele, de nekem a fehérnemű reklámban lévő pasik jutnak róla eszembe. Valószínűleg a valóság az, amit az 1-es is leír, kinyúlt bugyesz, amit az én apám folyton huzigált a seggéből.
2019. márc. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
55%

Speedo-t hodjál, az a "menő" 😎


:D :D :D :D :D

2019. márc. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Állítólag tényleg zavarja a nők többségét, nem tudom, miért, engem pl nem. A párom is csak boxert hord, de nem lenne egy rossz szavam se, ha fecskét látnék rajta.
2019. márc. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
10%

Mert az bugyi, csak máshogy hívák, egy fétfi meg ne hordjon bugyit.

(Még a 3 évesemnek is csak boxert veszek)

2019. márc. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha így nézel ki benne, kétlem, hogy bárkit is zavarna: [link]
2019. márc. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Undorodok a fecsketol. Apam hordott olyat.
2019. márc. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Hamvas rétihéja ***** válasza:
51%
Nem mindegy? Úgysem látja senki mi van a nadrágod alatt. Ha pedig odáig jut a dolog, hogy le kell vetni, akkor a csajnak szerintem teljesen mindegy lesz, hogy fecske vagy boxer...
2019. márc. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
66%

Nekem csak a fehér, meg a színes-kisfiús fecskével van problémám.

A fehérrel azért, mert (mint sokan mások) apámra asszociálok róla. Egyszerűen nem vonzó, mint a kinyúlt nagyibugyi. A színes-fisfiús, rajzfilmfigurás darabokban meg úgy érzem, egy nyolcévessel készülök közösülni. A fekete, szürke, sötétkék, sötétzöld, bordó, és ezek kombinációjában geometriai mintás, megfelelő méretű és nem laza, kinyúlt fecskék ellen nincs kifogásom.

2019. márc. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!