Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért zavarja a barátnőmet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarja a barátnőmet, hogy adok magamra?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben elkezdtem figyelni az etkezesekre, hogy jobb formám legyen. Vettem jobb ruhákat, normálisabb hajam lett, eljárok szoláriumba, fogfehérítésre.


A barátnőmet ez nagyon zavarja, de miért?


2019. jan. 8. 08:20
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
89%

Általában ha valaki hirtelen ennyire ad magára az nem maga miatta vagy a párja miatt teszi hanem van egy új friss hús a láthatáron akinek imponalni akar

Gondolom ettől fel ő is .

2019. jan. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
82%
Mert azt hiszi, hogy más miatt csinálod.
2019. jan. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
51%
Kicsit fél,hogy így Őt vakvágányra juttatod egy idő után.
2019. jan. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
79%
Egy ilyen változás döntően egy másik ember végett van, akinek a figyelmét fel akarod kelteni.
2019. jan. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
71%
Mindjárt bevallja kérdező,hogy tetszik neki más.
2019. jan. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Nem tetszik senki más. Nagyon szép barátnőm van. Nem kell más. Egyszerűen rajottem, hogy ha igényesebb vagyok, az emberek máshogy viszonyulnak hozzám.
2019. jan. 8. 08:43
 7/32 anonim ***** válasza:
63%

Elmondtad a barátnődnek,hogy életmódot vâltanál előtte vagy csak hirtelenjében el kezdtêl jobb ruhákat benni,szoláriumba,fogfehérìtésre,fodrászhoz járni?


Sztem akkor is fél,hogy később nem lesz olyan jó,és elrabolnak mellőle.Te magad is írtad,aki ad magára ahhoz màshogy viszonyulnak az emberek.Plusz, hogy egy idő után úgy érzed emiatt nem együtt fejlődtök.Főleg ha magadhoz képest 'túlzásokba' esel.

2019. jan. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
30%

Az előzőek többségétől eltérő választ adok: Mert ő lusta magán változtatni, nincs most meg benne hozzá a kellő akarat.


És emiatt fél, hogy lemarad tőled. Neked vonzóbb, sportos, atlétikus tested lesz, neki nem. Te láthatóan nála valamivel jobban öltözött leszel, ő marad amilyen. (Ezzel nem azt mondom, hogy a barátnőd feltétlenül puha/puhos/tunya alkatú, vagy szarul öltözik, rossz a haja, sárga a foga, stb (persze lehet); DE azért vannak árnyalatnyi vagy akár jól látható szintkülönbségek mindig.)


Ez nem a barát-barátnő vagy a szerelmi viszonyotokból fakad. Ha valaki pozitív irányba változtat magán, azt a környezete mindig próbálja visszahúzni, sokszor sajnos a családja, barátai is akik elvileg szeretik. Pont ezért, amit fentebb is írtam, mert ők maguk lusták, akarat nélküliek saját magukat jobbá tenni, arra viszont még pont van erejük, hogy aki feljebb akar emelkedni a környezetükben, annak a sikereire tudat alatt féltékenyek legyenek és próbálják visszahúzni.

2019. jan. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
88%

1) fél, hogy egy másik lány miatt csinálod

2) fél, hogy bár nincs most másik lány a képben, de később esetleg lesznek, ha kikupálod magad

3) ő is ad magára? Ha nem, akkor lehet, hogy komplexust okoz ez neki, "rosszabbnak" érzi magát miatta.


Erről beszéljetek őszintén, hogy neked miért fontos ez, illetve őt miért zavarja.

2019. jan. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
72%
Lehet direkt azért veled jött össze, mert nem voltál felszínes divatmajom. Most meg olyan lettél, mint egy kondis magamutogató. Szolárium férfiként? Fogfehérítés? A többi részével nem lenne bajom, hogy jól öltözöl, jó a hajad, sportolsz, de ezekért kapásból dobnálak, a szoli roncsolja a bőrödet és olyan színed lesz, mint egy cigánynak, a fogfehérítés meg a fogaidnak árt hosszútávon.
2019. jan. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!