Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogy fogadtassam el a vôlegény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fogadtassam el a vôlegényemmel a cicát?

Figyelt kérdés
Szeretem a cicámat nagyon, és szeretném, ha velünk lakna, bent a lakásban, viszont a párom nem akar állattal együtt élni, mert szerinte az kertes házba való. A cicám szobatiszta, és bent él, sokaknál él bent kisállat.

2019. ápr. 6. 21:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Az elején nem tisztáztad vele hogy mi a helyzet?
2019. ápr. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
37%
nagyjából 3 nap elteltével elválaszthatatlanok lesznek
2019. ápr. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Mióta vagytok együtt, hogy ez most derült ki?
2019. ápr. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
49%

Ezt amúgy én sem értem, hogy ha a vőlegényed, gondolom már egy ideje ismeritek egymást, sőt, együtt is éltek, szóval eddig hogy-hogy nem tudott a cicáról? :D

Vagy eddig hol volt a cica? Nem lehet megoldani, hogy továbbra is ugyanott lakjon (bent, a házban), ahol addig?

Ha muszáj odaköltöztetni magatokhoz, én biztos nem engedném ki az udvarra, egy felnőtt macska, aki egész életében szobacica volt, nem tudna odakint boldogulni, ha egyszer csak egyik napról a másikra kiraknák.

Amúgy az én szüleim is ilyenek voltak, mikor először lett cicánk, még a botból hazahozott száraztápcsijukat se rakhattam fel az asztalra, mert fujj, az fertőző, mert macskáknak való...Hiába nem is volt még felbontva se...Meg az ölembe se hozhattam be a házba, mert fujj, bolhás (nem is volt amúgy az), meg hullik a szőre (pedig még kiscica volt és a szőre se hullott). Most, másfél évvel (és 3 másik cicával :D) később már maguktól beengedik őket, sőt, sokszor a nappaliban az ölükben a macskákkal tévéznek, a kajamaradékot a tányérral együtt lerakják nekik a földre és engedik nekik onnan megenni, stb. :D Szóval idővel a párod is biztos hozzászokik a cicushoz ^^

2019. ápr. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
65%

Én az allergiám miatt nem tudnám a macskával együttélést sokáig folytatni.


Azzal nincs baj, ha sokat van bent - a helyén amit kvázi ő választ és csak néhány tabu van, mint az ágy ahol alszom, a konyhapult és asztal, fürdőszoba - mert nem olyan szintű, de pl. ha arcom közelében aludna miközben én, akkor másnap az orrom Niagara-vízesést megszégyenítően "folyna", a szememet kikaparnám a viszketéstől...


Illetve a másik számomra problémás dolog az bioritmus ami más a macskának és más az embernek. A macska jókat lazul napközben, éjjel pedig aktívkodik, az nekem nem túl jó.


Én társasházba, panelházba és úgy egyáltalán lakásba nem vállalnék macskát. Oké, másoknak működik - az ő dolguk. Nekem nem menne. Tudom, ez manapság gonoszságnak számít, le is leszek pontozva rögvest.

2019. ápr. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
43%
Megtudták érteni,én is imádom a cicákat.Ha eddig is benti cica volt, ne rakd ki! Kint sok veszély fenyegeti, nincs is hozzá szokva. Meg kell őket ismertetni egymással, lehet még szeretik egymást..
2019. ápr. 7. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
25%

30 éve tartok macskát.

Nem igaz, hogy felnőtt cica nem találja fel magát odakint! Bennük van a ragadozó ösztön, kitehetnéd az őserdő közepén, ott is életben marad. Kertes házban annyi történik, hogy az udvaron fekszik a napon.

Esetleg köztes megoldás lehet, hogy kiniti-benti, ha megszokta az új otthont, és nem csavarog el. Amíg a régi helyet tekinti az otthonának, addig haza fog menni, távolság nem akadály.

2019. ápr. 7. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
24%
Én is szeretem a cicákat, nekem is van, kinti-benti (családi ház). Szerintem a vőlegényed hamar megszereti, a cicák meg tudják magukat szerettetni:)
2019. ápr. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
31%

Nehéz kérďés, de a macska mindig melletted marad és nem szab feltételeket.

De nyilván nem akarod elküldeni ez miatt a völegényedet sem.

Nálam a macska maradna, vagy megszokja vagy megszökik a vőlegényem.

2019. ápr. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
51%

Én sem értem, hogy ez eddig hogy nem merült föl... Nem járt nálatok a párod vagy mi?

Mi ezt kb 2 hét után lerendeztük. Jött, látta, hogy hogy élünk, látta, hogy a macska bent van, tudta, hogy sokszor velem alszik. Ő se volt oda a macskákért, igazából kifejezetten félt tőlük. Azt hiszem a 3. alkalommal volt itt amikor rajtakaptam, hogy fekszik a macskával és simogatja.

Meg nyilván azt is megbeszéltük, hogy majd jön velünk ha költözünk, nekem ez fontos. Ő meg úgy volt vele, hogy ennyi áldozat azért belefér, főleg mivel addigra már semmi baja nem volt a macskával.

2019. ápr. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!