Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ti felhoznátok az összeköltözé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti felhoznátok az összeköltözés lehetőségét ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, ő 32. Mindketten jól keresünk, a körúton van 1-1 bérelt lakásunk. Egy hónapja vagyunk együtt, minden iszonyatosan szuper. 2 hónap múlva lejár az albérletszerződésem és új lakás után kell néznem. Borzasztóak az albérletárak mostanában, nehéz is hozzájutni egy jóhoz, én se szeretem pazarolni a pénzt meg ő se, logikusnak érezném az összeköltözést. De vajon 3 hónap járás után fel lehet ezt hozni?

Mindketten elég független típusok vagyunk, akik imádják a munkájukat. Sose éreztem magam még ilyen jól senkivel és ő is évekig volt szingli előttem. Szóval nem csak a szex miatt járogatunk, hanem komolyan gondoljuk.

Mondjam el, hogy albérletet keresek, és várjam,hogy ő ajánlja fel vagy egyenesen kérdeznek rá majd?

Férfiak, nektek nem riasztó ilyen korán?



2019. ápr. 29. 02:25
 1/10 anonim ***** válasza:
84%

Pesten senkivel nem költöznék úgy össze, hogy nem is ismerem jó formán. Kevés az, hogy jól megvagytok együtt most még. Meg kell ismerni a másik pénzügyi kultúráját (nem, nem elég annyi, hogy nem szereti szórni a pénzt), hogy hogyan áll a házimunkához, hogy hogy áll hozzá egy problémához, mennyire tud kommunikálni ilyen esetben. Legalább az első komoly problémát meg kell várni mielőtt összebútoroztok. Csomó olyan dolog kijöhet, ami ellehetetleníti a kapcsolatot.

Semmi értelme összebútorozni aztán meg szétköltözni pár hónap múlva mikor kiderül, hogy amúgy csomó olyan tulajdonsága van amit nem tudsz tolerálni, vagy éppen nem jó a hozzáállása bizonyos dolgokhoz. Hogyha mondjuk vidéken laknátok ahol csomó olcsó, bármikor kiadó albi van akkor oké, nem nagy probléma 1-2 hét és költözöl. Pesten viszont keresgélhetsz hónapokig, addig meg össze leszel zárva vele egy olyan kapcsolatban ami nem működik.

Hogyha nehezen megoldható a költözés és az új albi akkor soha nem költöznék össze olyan emberrel akivel csak 1 hónapja vagyok együtt és alig ismerem. Pár hónapig bárki tudja mutatni a legjobb oldalát. Én azt mondanám, hogy mindenképpen várjatok ezzel még jó pár hónapot. Nagyon kevés az, hogy komolyan gondoljátok a másikkal. Pár hónapig úgy, hogy alig ismeritek egymást baromi könnyű komolyan gondolni. Meg persze az érzelmek is megkérdőjelezhetőek, ennyi ideig simán lehet akár fellángolás is.

2019. ápr. 29. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%
20 évesen semmi nincs amit veszthetnél vele! Nyugodtan hozzad fel, annal hamarabb derül fény mindenre! 2 hónap múlva kellene költöznöd, addig rágjátok át együtt a lehetosegeket.
2019. ápr. 29. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
43%
Óvatosan, de felhoznám. Persze ez nagyon rizikós, de működhet.
2019. ápr. 29. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%

En biztos senkivel nem költöznek össze pár hónap után.

Lehet, a tulaj nem is akar két lakót, tehát eleve nem koltozhetnel.


Megemlitheted neki, hogy új lakást kell keresnek, de ez biztos? Valószínűleg tudsz szerződés hisszabbitani.

En a helyedben keresnek lakást, mert röpke pár hetes ismerettsegre nem alapoznek. Ha valami történik, egyik napról a másikra kib.szhat a lakásból. Na az lenne gáz helyzet.

2019. ápr. 29. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
Ha jól keresel,akkor ahogy eddig is ki tudtad fizetni az albérletet,ùgy az új lakást is bírnád."Nem szeretem pazarolni a pénzt"Eddig azt csináltad?Most hirtelen pazarlâs,mikor van valakid.Spôrolni is jó lenne gondolom,mert ha ketten vagytok az kevesebb kiadás.Szereted a függetlenséget,mégis inkâbb összektöznél.Ha ő tényleg szereti,akkor nem akar még összecuccolni veled.De ha igen,és tudja,hogy menned kell a jelenlegi lakásból,akkor hidd el hogy mondani fogja lakjatok együtt.
2019. ápr. 29. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Râadásul 1 hónap utân még nagy a love,de nem ismeritek egymást.
2019. ápr. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ne tegyél említést arra hogy odaköltöznél hozzá, mert rögtön azt fogja hinni hogy csak kihasználtad a helyzetet az albérlet miatt és rá akarsz akaszkodni. Te 20 vagy, ő 32. Jogosan hinné azt hogy csak hasznot akarsz húzni belőle. Max annyit mondj hogy lejár a szerződés és új albérlet után kell nézned. Ha magától felajánlja hogy menj hozzá akkor élj a lehetőséggel, de ha nem készséges akkor csak annyit fog mondani hogy segít keresni egy olcsó helyet.
2019. ápr. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Van még két hónapod.

Ha szeretnéd kipróbálni, hogy milyen az együttélés vele, szerintem gyakran aludj nála ebben a két hónapban.

Így azért sok dolgot le tudsz venni, szeret-e takarítani, vagy elvárja, hogy ha van valakije megcsinálja helyette, meg a természete így jobban lejön.

2019. ápr. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
47%
Egy ilyen próbaházasság mindenképpen üdvös. Részint, mert lakva ismered meg a másikat, részint pedig azért, mert magadon is ki tudod próbálni, hogy mennyire vagy kompromisszumkész.
2019. ápr. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
En minenkeppen megemlitenem, de nem konkretan hanem a "kepzeld alberletete kell keresnem..." varnam hogy fel ajanlja e, hiszen ha annyira jo minden, neked meg pont most jott ez a dolog akkor miert ne? Viszont megeshet, hogy ha meg oda is koltozol mondjuk megsem jon ossze ez a kapcsolat, akkor megint kereshetsz albit ezt azert ne zard ki.
2019. máj. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!