Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Egy alfa nő hamarább bedől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy alfa nő hamarább bedől egy úgymond alfahímnek? Nehezebb egy ilyen nőt megvezetni? Vagy ő is elgyengül, azért néha.

Figyelt kérdés
2019. máj. 10. 19:44
 1/5 anonim ***** válasza:
91%

"Vagy ő is elgyengül, azért néha."


Én már láttam a jetit! Egyszer. Képen... izé, szóval hallottam róla, na.


Nyugtatgasd magad, hátha az segít a kis lelkednek, kedves Tau bácsi!

2019. máj. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%
Alfa nö is elgyengül, de általában okos nök, igy nem könnyü megvezetni öket. Ha mégis sikerül és rájön, legjobb esetben lapátra tesz, rosszabb esetben kö kövön nem marad olyan bosszút rendez.
2019. máj. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%

Csak én képzelek ilyenkor magam elé ilyen natgeos kommentárt?

Az alfa nő egyed most éppen zsákmányát szemeli ki. A hím felsorakoztatja a szokásos párzási rituáléja elemeit, mire az alfa nő elgyengül. A legyőzött nőstény remegő porcikáit gyufásdobozokban szállítja el a falka többi tagja....


Amúgy mindenki elgyengül néha. Olyan nincs, hogy valaki folyton erős.

2019. máj. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
67%

Te jo ég mi ez a sok alfahim alfanő baromság te jo ég dzsézusz segits meg kérlek!


Attól mert meg egy gyökér falsi meg tudja vezetni egy BAszatlannnn szuz piiiiiicsátttt az meg nem azt jelenti hogy alfahim de ha egy sikeres erős okos csinos no találkozik egy szinten sikeres jóképű erős okos férfival és bejönnek egymásnak akkor nagy az esely hogy összejönnek...

2019. máj. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
64%
83% xD
2019. máj. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!