Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tenyleg ekkora bün hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tenyleg ekkora bün hogy vannak igenyeim amit otthon nem kapok meg es ezt egy 10 evvel fiatalabb amolyan alfa him karjaiban talaltam meg?

Figyelt kérdés
50 eves no vagyok de az a tipus aki 10-et letagadhat. Ferjnel vagyok, vele 15 eve. Sohasem volt fergeteges az agyban. De szerettem, segitett felnevelni az elozo hazassagaimbol szuletett ket lanyom. Tulajdonkeppen jo ember. A masik problema hogy nemetorszagban dolgozik es csak havonta 1-2 napot tolt itthon. Sokszor gondolkoztam rajta hogy elhagyom de mivel mindig is haztartasbelikent eltem mellette ezt nem tudom megtenni. Az utcara megsem mehetek. Ket eve elkezdtem isnerkedni pasikkal. Par gyenge kiserlet utan jott ez a fiu. Nos.. igy nem fordulhat elo hogy felboritsa a hazassagomat. Igazábol semmi mas nincs koztunk csak megadjuk egymasnak amit otthon egyikunk se kap meg. Mostanaban kezdett el arrol beszelni hogy kellemetlenul erzi magat es alig tud a felesege szemebe nezni. Es hogy az Ő szavaival elve mocskos ez a viszony. Tenyleg ekkora bun, ha mindketten csak egy kis oromot keresunk? Mivel sosem derul ki kinek artunk vele? Hiaba mondom neki hogy mindegy hogy egyszer vagy szazszor tortent meg. Mar ne agyaljon rajta. Raadasul mar velem sem olyan aktiv. Mindig megy a miatyank mostaban. Magyarul lelkizik.
2018. nov. 17. 19:04
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
61%
Dehogyis. Mi a garancia rá, hogy a férjed nem csinálja Németországban ugyan ezt? Lehet fiatal húsra vágyik.
2018. nov. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 anonim ***** válasza:
91%

Ergo neki nem ez kell, ami most van.

Helyedbe keresnék munkát és elhagynám a férjedet, mert ez vele szemben nem fair. Egyébként ti miért nem költöztök ki Németországba?

2018. nov. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 anonim ***** válasza:
6%
Nem bűn mi 20 éve élünk nyitottban,vannak pasijaim a férjemnek barátnői van aki velünk is él,van hogy négyesben vagy többen vagyunk együtt, lakva. Kirándulunk,nyaralni megyünk,együtt élünk,minden hazugság stressz nélkül. A poligám életmódot,mindenkinek ajánlom,felüdülés felszabadulás a kényszer monogám hazug szarból. Tarts többet talomban nem kell egynél leragadni. És olyat keress aki nem lelkizik és nem foglalkozik ennyit azzal h mi bűn,a kielégülés a fontos ilyenkor nem a lélek..
2018. nov. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 anonim ***** válasza:
82%

Csodálatos világ. A férjedtől függsz, annyi nincs benned, hogy a talpadra állj és függetlenedj, tehát a pénze kell, de közben meg szarrá alázod azzal, hogy félrekefélsz mással. Igazi csodálatos mintapéldánya vagy a jó feleségeknek...

Hát én úgy vágnálak ki, mint cicát kakálni! Gerinctelen...

2018. nov. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 anonim ***** válasza:
83%
Hol a zacskó?
2018. nov. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 anonim ***** válasza:
0%
4-es ne háborogj, sok ilyen nő van.
2018. nov. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 A kérdező kommentje:

Ad 1 nem tudok kikoltozni mert kamionos. A lanyaim mar kirepultek es egyedul voltam eveken keresztul. Sokszor mondtam neki hogy szedje ossze magat de inkabb a penzt hajtja. Petsze reszben megertem sok kiadasunk van. Most tenyleg prudnek kell lenni? Vagjam fel az ereimet mert szuksegem van ra hogy valaki "megrakjon rendesen" legalabb egy heten egyszer? Szerintem erre minden egeszseges embernek szuksege van. Azt hogy a srac felesege meg egy fapi... ki tehet? Én?

Szerintem alszentek vagytok.

Ez a nyitott hazassag nalunk nem mukodne a ferjem sohase menne bele. Az erkolcs mintakepe

2018. nov. 17. 19:24
 8/63 anonim ***** válasza:
89%

Majd ezt magyarázd el a férjednek, amikor kivág. Egyszer minden kiderül.

De ennyi idősen észre vehetnéd magad, hogy a bikád szakítani akar, csak most sincs benne őszinteség.

2018. nov. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 anonim ***** válasza:
100%

" Sokszor gondolkoztam rajta hogy elhagyom de mivel mindig is haztartasbelikent eltem mellette ezt nem tudom megtenni. Az utcara megsem mehetek."


mondjuk dolgozz, mint minden normalis ember? jo lehet eltartva lenni, kefelgetni jobbra-balra, mikor egy 15 eves szintjen vagy, na de meg 50 evesen is? azt mondod kinezetedbol letagadszhatsz egy tizest, agyadbol pedig szerintem siman 40 evet.

2018. nov. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 anonim ***** válasza:
96%
És ezek az emberek emellett az ostobaságuk mellett hozzátesznek még egy hatalmas ökológiai lábnyomot is a Földhöz.
2018. nov. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!