Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ti együtt lennétek egy pasival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti együtt lennétek egy pasival a pénze miatt?

Figyelt kérdés
2019. máj. 16. 02:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Most azt kérdezed, hogy ki k_rva itt?
2019. máj. 16. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Ugyan... Senki sem fogja azt írni, hogy igen.
2019. máj. 16. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Így van. Senki nem gondol magára pénzéhes embereként (se férfi, se nő).


És sokszor aki ilyen anyagilag előnyös kapcsolatban van, az szépen meg is magyarázza magának, hogy nem a pénzért van a másikkal, hanem milyen romantikus, hogy ide vitt, azt vett.



Volt pl egy barátnőm, ő ha az új pasiról mesélt, akkor mindig elmondta, hogy milyen jó munkahelye van, milyen szép kocsija, milyen jól öltözik, hogy milyen romantikus, mert az első randin a várba vitte étterembe, a második randi egy spontán balatoni kiruccanás volt, hogy kapott tőle egy parfümöt, stb-stb.


Sosem lehetett viszont arról hallani, hogy a pasi intelligens, humoros e, hogy jó fej e, hogy kedves e (mármint amikor nem ajándékoz), hogy jó e az ágyban.


Ő nem gondolt magára sosem úgy, hogy a pénzükért van ezekkel a férfiakkal, kívülről nézve viszont világos volt, hogy minden amit említésre méltónak, vonzónak talált, az mindig egy mezei -de jól feltöltött- bankkártya segítségével is megszerezhető volt.

2019. máj. 16. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Aakkorén szerelmes vagyok :)
2019. máj. 16. 06:35
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ennek szívből örülünk
2019. máj. 16. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez prostitúciónak hívják. Nincs mit, ma is tanultál valamit.
2019. máj. 16. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Durva mert én ismerek olyat aki ezt bevallotta, de szerintem szánalmas dolog.
2019. máj. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#3 bizony! Ilyeneket én is ismerek. Bár azt is mondják, hogy milyen cuki, és kedves... az után, hogy a "gyönyörű bmw", és az újépítésű saját lakást, vagy házat, és a menô munkahelyet ajnározták :D
2019. máj. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
32%
nem minden télleg nem minden nő ilyen, de a legszebbek igen... anyagi biztonságot jelent nekik, 20-22 évesen nem kell házért megdolgoznia, autóért sem, sőt jó eséllyel állandó munkahelye is van vagy épp az ellenkezője és dolgoznia sem kell, csak esténként széttennie a lábát amíg 40 éves nem lesz... aztán persze jön a fiatalabb a régi nő meg megy albérletbe 2 gyerekkel gyakorlatilag úgy hogy semmije sincs... de jó esetben a műmellét megtarthatja bár van ismerősőm akivel kivetették mert a pasi fizette :D Ha egy 20 évesnek nem az egyetem, a karrier a fontos hanem a szolárium a műköröm, a cipők, ruhák, póthaj akkor a következő 20 év alatt leél mindent a rákövetkező 30 évben pedig fogja a fejét... és a gyerkőcöknek prédikál mekkora tetű az apjuk... Saját tapasztalat sajnos, imádom a BMW-ket annó gyerekkoromban is rajongtam a hátsókerék hajtásért, mára megengedhetem magamnak, hogy legyen is, de randira mindig elkérem tesóm toyotáyát mert az egy átlag autó.... viszont előfordult, hogy kávéztunk munkatársammal, kiraktam a cigim mellé a bmw kulcsát mert szűk farmerbe voltam, a pincér csaj szívecskét rajzolt egy kávéba amit én nem kértem (limonádét kértem) erre elnézést kért és közölte, hogy a vendége vagyok... a végén a blokkot lerakta elém rajta egy mosolygós fej és a telefonszáma... nem tudom, hogy a kulcs miatt volt e de elég erős a gyanúm...
2019. máj. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
undormány szopottgombócok a gazdagok! ráadásul mind azt hiszi, hogy elveszed a "bmwjét".. nálam kizáró ok, ha ilyen valaki!
2019. máj. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!