Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mitévők lennétek, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitévők lennétek, ha a párotok mellett olyan anyósotok lenne, mint az egykori Szomszédok című sorozatban Janka néni? Együtt maradnátok úgy is a párotokkal?

Figyelt kérdés
Nekem megfordult a fejemben, hogy komolyan tönkretehet egy olyan anyós még egy nagyon jó párkapcsolatot is, amiben alapesetben nem volnának nézeteltérések.
2016. szept. 13. 16:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Adnék neki sok piát, aztán finoman elküldeném a francba mint A VágásiFeri tette :D
2016. szept. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%
Nem tudom, milyen volt Janka néni, de minden azon múlik, hogy a párod hogy reagál, kiáll e melletted, felfogja e egyáltalán, hogy gondok vannak vagy kiáll az anyja mellett, adja alá a lovat, esetleg el sem akar költözni tőle. Ha utóbbi esetben kalap kabát.
2016. szept. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az anyós nem érdekes. Az az rdekes, a párod hogyan kezeli a dolgot. Ha az anyja befolyása alatt áll, akkor felejtős, a kapcsolatnak előbb-utóbb úgyis vége. Ha viszont nem hagyja magát befolyásolni, akkor teljesen mindegy, mit akar anyuka.
2016. szept. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha elszakadt már az anyjától, akkor igen. Mert tényleg csak rajta múlik. Két ember kapcsolatába nem tud csak úgy bekavarni egy harmadik egyén, ha két feltétel teljesül: a kapcsolat erős, szilárd talajon áll és érzelmileg kellően érett emberek vesznek részt benne.

Szóval ha ez meglenne, a fejére is állhatna "Janka néni". Mi boldogok lennénk és raknánk egy számkombinációs lakatot a bárszekrényre.

2016. szept. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vannak rosszabb anyósok annál és a férfin múlik hogy mi lesz ennek a vége. Ha hagyja hogy anyukája belemásszon akkor te bármit csinálhatsz, az tönkre fog menni, mert anyura nem fog rászólni, ő pedig minden áron azon lesz hogy fúrjon, de ha nem hagyja akkor viszont anyuka azt csinál amit akar, akkor se ér el semmit, max szánalmas lesz és lejáratja magát...
2016. szept. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én anyósom egy ro..dt számito g..i mikor még át nézegetett hozzánk gyakran össze kaptunk mióta megtiltottam hogy be tegye a lábát hozzánk mert ha megteszi le csapom a fejéééét egy fejszével (szó szerint ezt mondtam mellesleg nyugodt ember tipus vagyok tényleg) na azóta nyugi minden párom is megértette miért tettem ő is észre vette mien ember az édesanyja beszéld meg pároddal akar e sűrűbben talizni mostanában az anyós pajtással és ha nem bene engedd többé csak ha nagyon muszáj
2016. szept. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!