Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Éreztétek már úgy hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztétek már úgy hogy a párod sokkal jobban oda van a családjáért, mint a te családodért? És a tieddel olyan lenéző és máshogy viselkedik?

Figyelt kérdés
Közbe meg a te családod többet segit
2019. máj. 17. 22:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

na ácsi!


Idáig teljesen természetes: a párod sokkal jobban oda van a családjáért, mint a te családodért! Teljesen normális, hogy az ember a saját szüleiért van oda meg rokonáért mint a barátnője vagy barátja családjáért.


Itt csak egy a probléma, ha a másik fél családjával lenéző.

2019. máj. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Már bocs, de még szép, hogy a saját családjáért jobban odavan. A lenézés viszont gáz.
2019. máj. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen igen ez így rendben is van. Én is jobban oda vagyok a sajátomért. De annyira nagy különbség tételt érzek. És én meg nem teszek. És mintha lenézné őket.

Pl az övé jó, nem tesznek semmi rosszat, nem mondanak semmi rosszat, tehetnek bármit. Az enyém meg az ellentéte amiket felsoroltam (pedig enyém se tesz semmi rosszat, és segítenek bármi van)


Az enyémhez kedve sincs, nem akar velük foglalkozni. A másik meg mindig jó...

2019. máj. 18. 04:55
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Mindig mindennek oka van.


Én pl. nem vagyok b.nkó és tiszteletlen párom apukájához, meg élettársához, csupán egyszerűen irritáló a jelenlétük számomra, más értelmi színvonalon vannak. Plusz van még egy-két dolog amit a párom kárára követett el az apja gyerekként, de ezt most nem részletezem.


Beszélgess el vele és keressétek meg az okot.

2019. máj. 18. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!