Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lehetséges hogy emiatt nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy emiatt nem kívánom őt?

Figyelt kérdés

Míg külön éltünk addig is töltöttünk több napot együtt amikor is láthattam hogy viszonyul a rendrakashoz. Akkor semmi gond nem volt ezzel.


Össze költöztünk és innentől mindenért szólni kell hogy mikor óhajtja pl a piszkos cipőt kivenni a zacskóból és eltakarítani? -úgy van már 3 hete. Vagy vett samponokat magának és ott van 2hete a wc mellett a zacskóban a földön. Ezekre a válasz hogy majd ha lesz időm, oké sokat dolgozik de ki nem? -mégis vannak dolgok amit még kell csinálni.. Most lenne ideje de most tvzik..azért ez max kb fel óra lenne..


Frusztrál h nő létére ilyen..már kezd elegem lenni..


2019. máj. 19. 20:44
 1/9 lilla64 ***** válasza:
Ez elég gáz,ha az összeköltözés után változott meg.
2019. máj. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok és mióta vagytok együtt?
2019. máj. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ő 26n én 31f. 5éve vagyunk együtt és egy éve élünk együtt.
2019. máj. 19. 20:54
 4/9 anonim ***** válasza:
37%

Az nem normális, hogy te kiszerettél belőle, nem kívánod, de még vele vagy.

Vagyis lehet, hogy kupis meg igénytelen, de jó így ez neked, jobbat úgyse fogsz találni.

2019. máj. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
61%
Ezt már a legelején észre lehet venni bárkin, hogy mennyire pedáns. Apró mozdulatok például a kabátot csak ledobja vagy felakassza az akasztóra, vagy a cipőt szépen a helyére teszi, beágyaz stb. Ha ezek közül valami nem stimmel akkor mindenben ilyen. Testvérem lány és ugyanez, katasztrófa amit művel, trehány és körülötte minden okádék. Sajnos vannak ilyen emberek, élni nem igen tud mellette rendes ember csak ugyanolyan hanyag. Változtatni nem lehet rajta, mert nem veszi észre magát hogy rossz amit csinál.
2019. máj. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hozza a valós önmagát, addig könnyű volt megjátszani. Szokj hozza vagy váltani kell és keress értelmes, valamire való nőt.


30/ n

2019. máj. 20. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ezt úgy hívják, hogy haragszol rá. :) Fogd meg azt a sampont és rakd oda az ölébe vagy a tévé elé. Minden kapcsolatban van, ami zavar a másik szokásaiban, neked kell érezned, mik a határaid.
2019. máj. 20. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Erősen gyanítom, hogy melyik kérdező vagy, és nem ez az első, hogy panaszkodsz a nődre. Tulajdonképpen csak panaszkodsz rá, megállás nélkül.

Neked meddig tart eltenni a sampont? Annyira ezek szerint mégsem zavar, hogy rossz helyen van, csak egy jó ürügy, hogy csesztesd a másikat. A cipő kié? Ha a tiéd: takarítsd le. Ha az övé: semmi közöd hozzá. Megint csak ürügy, hogy köpködni tudj.

Őszintén: a barátnődnek meg mernéd mutatni a róla kiírt kérdés(eke)t? Vagy ide nekünk arc és név nélkül be mersz linkelni minden róla kiírt kérdést? Ha a válaszod nem, akkor te is érzed, hogy ez így gáz, amit művelsz, és ideje lenne szakítani.

2019. máj. 20. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó: ezt elmondtam neki is. De mivel én is tudok a rendre figyelni így kíváncsi voltam h magától mikor teszi el.. nem vagyok senki "takarítónő"..
2019. máj. 20. 07:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!